UA
RU

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою

Редагувати переклад

Офіційний магазин одягу та аксесуарів компанії Parimatch представивши унікальну жіночу колекцію спортивний одяг. Лінійка фітнес-костюмів та аксесуарів розроблена спільно з олімпійською призеркою Ганною Різатдіновою.

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 1

У колекції представлені 3 унікальні спортивні костюми, а також коврик для йоги та резинки для зайнятися спортом, на створення яких надихнула Ганна Різатдінова.

Костюми представлені у трьох кольорах: мікс розового та графіту, бірюза та оливковий. На створення цих промов команду проекту надихнули спортивні досягнення Ганні. Адже жіночий спорт, це не тільки про красу та грацію, це ще й важка праця, рух до своєї мрії та своєї мети. Ганна, як ніхто інший, є прикладом того, що всі мрії досяжні, а завзята робота над собою завжди гідно винагороджується.

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 2

Історія цієї колаборації – це історія про мрію. Про те, що не важливо скільки тобі: 5, 15 або 50 – будь-яка мрія має стати реальністю. Ганна в цьому проекті – людина, яка змогла здійснити свою мрію та здобути заповітну олімпійську медаль. Для нас – це чудовий приклад, що надихає.

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 3

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 4

Читай також: Парний вихід: Ріанна і A$AP Rocky з'явилися на червоній доріжці в подібних образах

Також, слід зазначити, що ця колаборація носитиме і добру місію. Частку від продажу колекції команда PM Store, спільно з Parimatch Foundation, відправити на забезпечення повноцінних зайняти художньою гімнастикою для маленьких чемпіонок. За програмою “Спортивний наставник”, будуть оплачені заняття для дітей, які опинилися у тяжких обставинах. Ми хочемо, щоб мрії збувалися!

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 5

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 6

PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 7

Колекція випущена лімітованим тиражем та доступна для замовлення онлайн на сайті https://pmstore.com/compilation/anna-rizatdinova 

 

Статті на тему