UA
  RU

  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою

  Офіційний магазин одягу та аксесуарів компанії Parimatch представив унікальну жіночу колекцію спортивного одягу. Лінійка фітнес-костюмів та аксесуарів розроблена спільно з олімпійською призеркою Ганною Різатдіновою.


  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 1

  У колекції представлені 3 унікальні спортивні костюми, а також килимок для йоги та гумки для занять спортом, на створення яких надихнула Ганна Різатдінова.


  Костюми представлені у трьох кольорах: мікс рожевого та графіту, бірюза та оливковий. На створення цих речей команду проекту надихнули спортивні досягнення Ганни. Адже жіночий спорт, це не тільки про красу та грацію, це ще й важка праця, рух до своєї мрії та своєї мети. Ганна, як ніхто інший, є прикладом того, що всі мрії досяжні, а завзята робота над собою завжди гідно винагороджується.

  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 2

  Історія цієї колаборації – це історія про мрію. Про те, що не важливо скільки тобі: 5, 15 або 50 – будь-яка мрія має стати реальністю. Ганна в цьому проекті –  людина, яка змогла здійснити свою мрію та отримати заповітну олімпійську медаль. Для нас – це чудовий приклад, що надихає.


  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 3

  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 4

  Читай также: Парный выход: Рианна и A$AP Rocky появились на красной дорожке в схожих образах  Також, слід зазначити, що ця колаборація носить і добру місію. Частку від продажу колекції команда PM Store, спільно з Parimatch Foundation, відправить на забезпечення повноцінних занять художньою гімнастикою для маленьких чемпіонок. За програмою “Спортивний наставник”, будуть оплачені заняття для дітей, які опинилися у важких обставинах. Ми хочемо, щоби мрії збувалися!

  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 5


  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 6

  PM Store представляє спортивну колаборацію з Ганною Різатдіновою-Фото 7

  Колекція випущена лімітованим тиражем та доступна для замовлення онлайн на сайті https://pmstore.com/compilation/anna-rizatdinova 


   

  Статьи по теме