UA
RU

Рейтинг найбажаніших брендів і речей: абсолютний переможець — Miu Miu

Компанія Lyst оприлюднила рейтинг найбажаніших брендів і товарів першого кварталу 2024 року. Абсолютним переможцем став бренд Miu Miu. 

Рейтинг найбажаніших брендів та промов: абсолютний переможець — Miu Miu-Фото 1

Компанія Lyst щоквартально визначає найбажаніші бренди і товари. Це — один із найбільших агрегаторів онлайн-рітейлерів. Щодня тисячи користувачіи шукають тут товари. Lyst аналізують власну базу пошуку і продажу, а також продивляються згадки у соцмережах, статистику активності і залучення. Потім на основі аналізу видають рейтинг The Lyst Index — список найпопулярніших модних брендів і товарів. 

У рейтингу за перший квартал 2024 року найбажанішим брендом став Miu Miu. Вони показали успішну колекцію Осінь-Зима 2024 у Парижі. А також випустили джинсову колекцію та колаборації з New Balance і Church’s. Друге місце посів ще один бренд Міуччі Пради — Prada. Тут представили кампанія Re-Nylon 2024 з Еммою Вотсон і Бенедиктом Камбербетчем і останні версії сумки Buckle. Третє місце посів бренд Loewe, який призначив амбасадором актора Джеймі Дорнана. Плюс випустив кампанію Decades of Confusion з Деном Леві та Обрі Плаза і представив Loewe Crafted World у Шанхаї. Далі за списком йдуть Bottega Veneta, Saint Laurent, Moncler, Versace, Balenciaga, Valentino, Jacquemus. 

Рейтинг найбажаніших брендів та промов: абсолютний переможець — Miu Miu-Фото 2

Найбажанішою річчю першого кварталу 2024 року стали кросівки Miu Miu x New Balance 530 SL Sneaker. Далі місця розподілилися таким чином:

2 місце — сережки Khaite Small Julius Panel Earrings

3 місце — плавки Miu Miu Swim Briefs

4 місце — балетки Alaїa Jewelled Ballet Flats

5 місце — куртка Carhartt Detroit Jacket

6 місце — сумка Balenciaga Rodeo bag

7 місце — поло Miu Miu Polo shirt

8 місце — сукня Rick Owens Prong Down Dress

9 місце — джинси Area Embellished Cut-out Jeans

10 місце — окуляри Saint Laurent Panthos Sunglasses

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Miu Miu

Читайте також: ОГОЛОШЕНО СПИСОК ФІНАЛІСТІВ ПРЕМІЇ LVMH PRIZE 2024

Статті на тему