UA
RU

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”

Редагувати переклад
Стилістика "хіпі", розглянута у ключі тенденцій 2020 року, - принти, бохо-елементи та прозорі скла. 
Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 1

Продовжуємо рубрику, яка допомагає вам створювати аутфіти, як у улюблених героїнь з фільмів та серіалів Сьогодні у поле нашого зору потрапив нещодавній хіт Hulu - Телефільм "Місіс Америка". Для тих, хто ще не встиг вивчити всі 9 серій, насичених політичним життям та протистояннями консерваторів та демократів, пропонуємо надихнутися стилем серіалу та приголомшливою грою Кейт Бланшетт та Роуз Бірн. Героїня останньої та цікавить нас сьогодні у контексті образу сильної та незалежної жінки.  

У серіалі Бірн грає відому американську феміністку, журналістку та політичного лідера - Глорію Стайнемо. Ця ключова персона 60-х та 70-х років XX століття вплинула на становище жінок у світі, як жодна інша активістка руху. Право на аборт, використання контрацептивів, контроль патріархального суспільства саме цими проблемами займалася Стайнемо на зорі справжнього радикального фемінізму. 

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 2

Крім того, що Глорія була неймовірно популярною рольовою моделлю, і досі залишається відомим політиком, вона також була дуже яскравою представницею свого покоління. Якщо ще є чоловіки, які вважають, що феміністки мало цікавляться модою, то архівні фото Стайнемо розкриють їм очі на правдивий стан речей.  

У серіалі “Місіс Америка” Глорія виглядає набагато ефектніше, ніж у житті, а все завдяки Роуз Бірняка справедливо визнана однією з найкрасивіших жінок сучасності. Розкриваємо секрети оригінального стилю Глорії Стайнемо, вивчаємо концепцію бохо-шику і повторюємо образ найефектнішої феміністки XX століття 

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 3

Medicine, 279 грн

Прозоре та кольорове скло 

Знаковим елементом образу Глорії Стайнемо є її легендарні окуляри-авіатори із кольоровими стеклами. Вона не знімала їх ні в редакції, ні на політичних зборах, ні на зустрічах із журналістами. Особливо цікаво те, як саме вона воліла носити — чіпляючи аксесуаром передні пасма і надаючи овалу обличчя ще більш чітку форму. Жоден феміністичний мітинг 70-х років XX століття не обходився без Глорії - в "авіаторах" з синім склом і з впевненістю в правоті своїх суджень.  

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 4

Morgan, 2799 грн

Принт пейслі 

Традиційний візерунок “Турецький огірок” має гарну назву “пейслі”. Незважаючи на те, що класичний східний принт носили жителі сучасних Ірану та Іраку ще на початку ІІІ століття, у Європі він став популярним лише у ХІХ столітті. Втім, до 1970-х років про “плейслі” всі благополучно забули. Саме тоді “турецький огірок” стає символом руху “хіпі”. І все завдяки гурту The Beatles, який повернув популярність орнаменту, взявши його як скарб з індійського Рішикеша. Глорія Стайнемо була дівчиною дуже стильною, а тому залишити без уваги візерунок, який різко став з'являтися всюди, вона не зуміла. 

Читай також: NO Season Season: Українському тижні моди у 2020 році бути

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 5

Answear, 999 грн

Комфортні босоніжки 

Робота в редакції власного видання, постійні політичні мітинги, зустрічі із соратницями та опонентами — Глорія Стайнемо перебувала у вічному русі. Тому класична шпилька ніяк не підходила протягом її життя - доводилося вибирати зручніші, але не менш стильні моделі взуття. Класичні босоніжки з безліччю ремінців на квадратному підборі - ваша данина легендарному стилю фемінізму ікони.

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 6

Mango, 599 грн

Дзвінкі прикраси 

Стилістикабохо-шику” становила більшу частину гардеробу Глорії Стайнем. І це не дивно, адже тодішні знаменитості віддавали перевагу саме цій розкутій і вільній від умовності моді. Безліч фенечок, дзвінкі металеві кольє, масивні кільця - шанувальники бохо-течі дотримувалися тієї думки, що прикрас має бути багато. Вам ми пропонуємо зробити вибір на користь масивного кольє з металу з античною монетою-талісманом. Можете доповнювати аксесуар безліччю ланцюжків з бісеру на свій розсуд. 

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 7

Only, 949 грн

Читай також: Рольові моделі: Створюємо образ як у героїні серіалу "Корона"

Хутряні деталі 

Ще одна непереборна пристрасть поціновувачів вільного бохо-шику - хутряні вироби, накидки з пір'я, відверте розкіш. Якщо куртка героїні Роуз Бірн із серіалу “Місіс Америка” здається вам надто яскравою, то можете легко замінити текстурний пух на класичне хутро. Краще екологічно правильний — гуманне ставлення до тварин все ще актуальне зараз, як і за часів хіпі. 

Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”-Фото 8

Trussardi Jeans, 2399 грн

Зручність і стиль 

Незважаючи на те, що Глорія Стайнемо втілювала ідеалізований образ типової жінки-бос, вона також залишалася фанаткою абсолютного дівчинка-Стилю. Фенечки, аксесуари, каблуки (нехай і комфортні) — це знакові елементи гардеробу феміністки. Висока зайнятість та відповідальна посада не дозволяли Стайнемо хизуватися Нью-Йорком з клатчем в руках — доводилося вибирати більш місткі аксесуари. Ми впевнені в тому, що сучасний тренд на "сумку в сумці" припав би до смаку її молодій версії себе. 

Глорія Стайнемо довела консерваторам 70-х років минулого століття, що жінка може добре керуватися не лише на кухні зразково-показового будиночка у передмісті. Сильна дівчина вміє визнавати свої помилки, вимагати бажаного, а ще бути недосконалою. Красива, розумна, незалежна і неймовірно активна — частинка Глорії Стайнем має бути в кожній сучасній жінці. Тим більше, що богемна розкіш 70-х років XX століття знову як ніколи актуальна — офісний образ із перчинкою вийде легендарним. 

Статті на тему