UA
RU

Український бренд Ruslan Baginskiy отримав премію ANDAM 2023 в категорії «Аксесуари»

Редагувати переклад

Ruslan Baginskiy отримав престижну французьку модну премію ANDAM 2023. Український бренд нагородили в категорії «Аксесуари».

Ruslan Baginskiy отримав премію ANDAM 2023

Премію ANDAM було засновано у 1989 році Міністерством культури Франції. ANDAM — це абревіатура від Association Nationale pour le Developpement des Arts de la Mode (Державна асоціація розвитку мистецтва моди). Кожного року тут нагороджують молодих і перспективних дизайнерів. Переможців обирає професійне журі. Першим, хто отримав нагороду ANDAM був Мартін Маржела. У різні роки переможцями премії ставали Viktor&Rolf, Джеремі Скотт, Гарет П'ю, Ентоні Ваккарелло, Айріс ван Херпен, Людовик де Сен-Сернен, AMI. 

Ruslan Baginskiy отримав премію ANDAM 2023

Цього року в категорії «Аксесуари» переміг український бренд Ruslan Baginskiy. Наприкінці травня, коли оголосили фіналістів премії, Руслан Багінський був дуже схвильований:

«Хотів би цю новину сказати собі я в 2016-му, під час першої поїздки в Париж. Коли ми жили в сумнівних квартирах, в сумнівних районах. І вигризали кожну найменшу можливість розказати про себе і довести всім, а в першу чергу собі, що маленький бренд з України може робити продукт на рівні з легендарними французькими модними домами. Я з 2016-го взагалі не повірив би у все, що відбувається сьогодні. І що ми сьогодні переживаємо. В цей момент ввійти в список фіналістів премії, що дала старт Мартіну Маржелі і Ентоні Ваккарелло, — сюрреалістичне відчуття. Але сьогодні я дозволяю сказати собі, що я і моя команда це заслужили. Слава Україні!»

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

Журі ANDAM відзначили бренд Ruslan Baginskiy, бо він «створює аксесуари, які втілюють тепло, чесність та самовираження». Переможець у цій категорії отримує 100 000 євро. І найголовніше — наставництво протягом року від Гійома де Сейна, виконавчого віце-президента Hermès.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Ruslan Baginskiy

Читайте також: ЮЛІЯ ПЕЛІПАС ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА У ФІНАЛІ LVMH PRIZE 2023

Статті на тему