UA
RU

Сабато Де Сарно став новим креативним директором Gucci

Редагувати переклад

Група Kering обрала нового креативного директора модного Дому Gucci. Ним став дизайнер Сабато Де Сарно.

Сабато Де Сарно новий креативний директор Gucci

Де Сарно очолитить дизайнерську студію Gucci. Він створюватиме жіночі та чоловічі колекції, а також відповідатиме за лінії аксесуарів, шкіряних виробів та предметів інтер'єру. 

Марко Біззаррі, президент та генеральний директор Gucci, прокоментував призначення:

«Я радий, що Сабато приєднається до Gucci як новий креативний директор. Це одна з найвпливовіших посад в індустрії розкоші. Завдяки співпраці з найвідомішими італійськими Домами моди класу люкс він принесе величезний і актуальний досвід. Я впевнений, що Сабато розуміє та поважає унікальну спадщину Gucci, він правильно керуватиме і напише захоплюючу наступну главу, зміцнить авторитет Дому та капіталізує його багату спадщину».

Сабато Де Сарно змінив Алессандро Мікеле, який залишив посаду креативного директора Gucci наприкінці минулого року. Де Сарно народився у Неаполі. Свою кар'єру розпочав у модному Домі Prada, звідки перейшов до Dolce & Gabbana. У 2009 році приєднався до Valentino, де згодом обійняв посаду директора чоловічої та жіночої ліній.

Франсуа-Анрі Піно, голова правління та генеральний директор Kering, пояснив, як обирали нового креативного директора:

«За сто два роки після того, як Гуччіо Гуччі відкрив свій перший магазин у Флоренції, Gucci залишається одним із найвідоміших і найвпливовіших Домів моди класу люкс. З Сабато Де Сарно на чолі ми впевнені, що продовжуватимемо впливати на моду та культуру, а також привноситимемо унікальний і сучасний погляд на сучасну розкіш».

Сабато Де Сарно заявив, що роль креативного директора Gucci є великою честю для нього:

«Я пишаюся тим, що приєднався до Дому з такою незвичайною історією та спадщиною, який протягом багатьох років плекав цінності, в які я вірю. Я зворушений і схвильований тим, що можу зробити свій внесок у розвиток бренду».

Дебютну колекцію Де Сарно представити на Міланському тижні моди у вересні 2023 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Gucci

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ ПРЕДСТАВЛЯТЬ КОЛЕКЦІЇ НА ТИЖНІ МОДІ У КОПЕНГАГЕНІ

Статті на тему