UA
RU

7 крутих сумок від українських брендів

Редагувати переклад
Жіноча сумочка ніколи не була лише аксесуаром, в який можна покласти ключі, гаманець, косметику та інші речі, які можуть знадобитися на роботі, зустрічі, прогулянці чи вечірці. Вона задає настрій, а подекуди вимагає, щоб під неї ви зібрали лук. До вашої уваги 7 сумочок від українських брендів, не просто якісних та ергономічних, створених за останніми трендами, а аксесуарів з характером.

JUL x GUSHKA

Фішкою зимової колекції, створеної в колаборації JUL х GUSHKA, стала пухнаста сумка, оздоблена дзвоником. Останній — не просто декор. Це справжній мініатюрний дзвоник, що одягають вівцям перед тим, як відправити їх на пасовище в Косові, батьківщині бренду GUSHKA.  

7 крутих сумок від українських брендів-Фото 1
7 крутих сумок від українських брендів-Фото 2

PODYH  

PODYH - бренд на перетині моди та архітектури. На створення міні колекції KHUTIR дизайнерку бренду Дар’ю Плаксюк надихнула українська народна архітектура. А в оригінальній моделі шкіряної сумки Dranka bag вона відтворила метод покриття даху дерев‘яними плашками — дранку.

7 крутих сумок від українських брендів-Фото 3

KOFTA

Стиль київського дизайнера Konstantin Kofta неможливо сплутати. Кожен предмет кожної його колекції — мікс сюрреалізму та натуралізму. Назва колекції Body parts сама за себе говорить, на чому її автор акцентує увагу. Губи, вухо, груди мають натуралістичні обриси, власне як і міні сумочка у формі серця.

7 крутих сумок від українських брендів-Фото 4

Фото: Instagram / koftastudio

LONA PRIST

Дизайнери бренду стверджують, що надихалися авангардом та конструктивізмом, створюючи моделі колекції 3×4 Bag. Тож називають свої витвори не просто сумками, а предметами мистецтва, які житимуть у колекції вічно. Складно посперичатися.

7 крутих сумок від українських брендів-Фото 5

Фото: Instagram / lona_prist

HVÓYA

У моделях взуття та аксесуарів бренд HVOYA намагається об’єднати комфорт і жіночність у єдине ціле в контексті умов, які диктує сучасність. Про модель Wine bag дизайнери бренду так і говорять: «Вона завжди готова до пригод. Ранішніх чи вечірніх.»  

7 крутих сумок від українських брендів-Фото 6

Фото: Instagram / hvoya.kyiv

GRIE

Модель сумки Shi має азіатський характер. За словами дизайнера бренду, цю модель було  створено, щоб розширити можливості жінок. Два особисті дракони будуть служити в якості талісмана щоразу, коли ви носите цю сумку. На драконів дизайнер натрапив зовсім випадково — гортаючи старий каталог європейських виробників фурнітури.

7 крутих сумок від українських брендів-Фото 7

Фото: Instagram / grie_official

BAGLLET

Новий компейн BAGLLET порівнюють з кращими фешнсторі знаного естета Тома Форда. Синтез геометричних форм та довершеність ліній — прикмета бренду. За словами дизайнера, моделі з нової колекції закликають поринути в естетику ритмів міста, сміливо виражати себе й жити без жодних сумнівів.  

7 крутих сумок від українських брендів-Фото 8

Фото: Instagram / BAGLLET

Читайте також: ЯК ПОВТОРИТИ МАКІЯЖ З ПОКАЗУ CHANEL: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ 

Статті на тему