UA
  RU

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21

  Редагувати переклад
  Костюми для бальних танців перевтілюються у сучасні об'єкти бажання. 

  Українські дизайнери щосезону UFW намагаються радувати не лише автентичною естетикою своїх лінійок, а й трансформацією знакових. мода-Кодів. Бальні танці — пристрасть дизайнерки Анни Арутюнової, яку вона вже кілька сезонів втілює в естетиці ДНК свого бренду. Осінньо-зимова лінійка 2020/21 — метаморфоза спогадів юності кутюр'є, які вона постаралася перетворити на сучасні тренди, які припали б до смаку і світським левицям, і it-girls, і жінкам з графіком, розписаним за хвилинами. Вивчаємо знакові образи нової лінійки бренду Arutiunova - Будьте готові до звукових ілюзій. Імовірно, що після перегляду фото з нового кампейну, вас ще довго переслідуватимуть мелодії нестримного ча-ча-ча та пристрасного танго. 

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 1

  Боді 

  Знаковий елемент уніформи спортсменів та бальних танцюристів трансформується на унікальний гардеробний тренд. Ганна Арутюнова пропонує міксувати пилово-рожевого відтінку боді зі спідницями з бахромою, що вторять кожному вашому руху, і не забувати про те, що спорт-шик легко трансформується в елемент витонченості. Асиметрія та кристали сприяють повному зануренню в естетику бальних танців. 

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 2

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 3

  Читай також: Action: Sustainable Fashion – the Coat by Katya Silchenko

  Брючний костюм 

  В осінньо-зимовій лінійці бренду Arutiunova 2020/21 напрочуд багато брючних костюмів. Дизайнер віддає данину найнеобхіднішому елементу жіночого гардеробу цього сезону. Так, цього сезону Ганна Арутюнова вирішила грати з формою, довірившись ніжно-рожевому базовому відтінку. Брюки-кліш з кокетливими розрізами, класичні палаццо, корсетна вставка на приталених жакетах та флюоресцентний декор, що імітує розв'язану чоловічу краватку-метелика. Навіть естетика танцю може виглядати сучасно та інтригуюче.  

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 4

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 5

  клини 

  Класичні бальні образи трансформуються у ідеальні сукні для урочистостей. Ганна Арутюнова залишається вірною своїй пристрасті, лише видозмінюючи традиційні образи для фокстроту і танго, але не змінюючи знакових кодів бальної естетики. Ліф з бахромою або напівпрозора сітка, що імітує асиметрію, - надихаєтеся класичною програмою спортивної пристрасті. 

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 6

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 7

  бахрома 

  Неможливо уявити епічні образи танцюристів без згадки про бахрому. Саме вона дозволяє тілу спортсменки не тільки виглядати яскраво, а й втілювати її почуття за допомогою рухів. Комбінуйте спідниці з бахромою з елегантними боді або вибирайте сукні неонових забарвлень, щоб віддатися красі танцю на всі сто. 

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 8

  Читай також: Ця дівчина: 10 найрозкішніших образів Серени ван дер Вудсен

  Худі 

  Несподіваний елемент елегантної осінньо-зимової лінійки Arutiunova 2020/21 - худи в пастельних відтінках. Ніхто не очікує побачити їх у компанії із сукнями з органзи чи спідницями з енергійною бахромою, але Ганна Арутюнова доводить, що в сучасному світі рамки стилів остаточно були стерті. 

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 9

  Блузи з рукавами-”буфами" 

  Ділові жінки також зможуть знайти свою віддушину у колекції бренду Arutiunova. Так, крім ідеальних брючних костюмів вони зможуть насолодитися комфортом розкішних блуз, що гармонійно акомпанують і суворим лукам, і розслабленим виходам. Спідниця-олівець із кришталевим декором перегукується з естетикою офісної класики. 

  Танго у Києві: Бренд Arutiunova представляє колекцію осінь-зима 2020/21-Фото 10

  оксамит 

  В осінньо-зимовій лінійці 2020/21 знайшлося місце і улюбленому Ганною оксамиту. Цього разу він набуває благородного відтінку темного хакі, сплітаючись із гармонією аристократичного мінімалізму. Асиметричний ліф, лаконічний кейп і класичні декольте, властиві уніформі бальних танцівниць - хто зможе встояти перед подібною трансформацією моди. зроблений in UKraine?  

  Сучасна українська мода наповнюється надихаючими іменами, які творять історію національної мода-індустрії. Бренд Arutiunova воліє грати з класичними силуетами, властивими для бальних танців, доповнюючи їх актуальними трендами та бунтарськими деталями. Переплетення класичної бахроми, флюоресцентних відтінків, шовкових рюш та крил з худорлявості, пальта, брючних костюмів — яскравий приклад того, як пристрасть може перерости в щось велике. Під акомпанемент страусового пір'я, кришталю та пастельної палітри відтінків з рідкісними вкрапленнями електричних тонів створюється спокусливий танець сучасної моди. Без обмежень, виставок оцінок та надії на партнера – спортивна класика розкривається новими гранями лише в руках майстрів із особистим досвідом. 

  Статті на тему