UA
RU

Три українські активістки отримали статуетку на MTV EMA 2022

Редагувати переклад

Чи не музикою єдиною.

Цього року інтерес до України підвищився в сто разів, і це не дивно. Тому все частіше на найважливіших церемоніях у світі музики та кіно звучать українські імена.

Три українські активістки отримали статуетку на MTV EMA 2022-Фото 1

Надано MTV

Три українки активістки отримали честь (або навпаки, MTV випала така честь) здобути нагороду в номінації «MTV EMA Generation Change Award». Цю статуетку дають молодим медійним людям за їхній внесок у зміну життя майбутніх поколінь.

Анна Кутова, Ліна Дешвар та Анфіса Яковіна допомагають знайти притулок тим, хто постраждав від російського вторгнення в Україні. Вони будуть нагороджені премією MTV EMA Generation Change Award під час прямої трансляції шоу MTV EMA Red Carpet наприкінці цього місяця.

Діяльність українок включала надання притулку біженцям, евакуацію та догляд за сім'ями, які виховують дітей, підлітків та молодих людей з обмеженими можливостями, а також надання художньої та групової терапії жінкам та сім'ям, які були змушені розлучитися зі своїми близькими.

Тріо було обрано MTV Entertainment Group, підрозділом Paramount, у партнерстві з некомерційною організацією Choose Love. 

Ми в Choose Love дуже вдячні партнерству з MTV та можливості вшанувати феноменальну роботу трьох блискучих жінок, які присвятили себе підтримці людей, життя яких було зруйноване вторгненням в Україну. Нас постійно надихають самовідданість та мужність місцевих партнерів, з якими ми працюємо по всьому світу. Вони справді дають надію на світле майбутнє людства,

 — каже у повідомленні засновник та генеральний директор Choose Love Джозі Нотон. 

Читайте також: Ціна екології: росія завдала збитків українському довкіллю на 37 мільярдів євро

Келлі Бредшоу, старший віце-президент MTV Entertainment Brands International у Paramount також зазначила, що ця нагорода мала дістатись самовідданим українкам: 

Понад 7 мільйонів біженців залишили Україну з того часу, як країна була захоплена на початку цього року і мільйони внутрішньо переміщених осіб шукають притулку та захисту від несправедливого конфлікту, який оточує їх щодня. Завдяки партнерству MTV із Choose Love ми будемо використовувати нашу платформу для посилення важливої ​​роботи на місцях, яку вони проводять, щоб полегшити глобальну кризу з біженцями та надати гуманітарну допомогу тим, хто перебуває в Україні.

 Премію MTV EMA Generation Change Award було засновано у 2018 році для нагородження молодих людей, які вирішують одні з найскладніших світових проблем за допомогою блогерства, цифрових медіа та музики. 

Статті на тему