UA
RU

Квіткова фея: Тейлор Свіфт та її образи принцеси на “Греммі” 2021 

Редагувати переклад
Романтика знову в моді, і все завдяки зірці музична премія. 

 

Квіткова фея: Тейлор Свіфт та її образи принцеси на “Греммі” 2021 - Фото 1

 

Номінована шість разів на премію “Греммі” 2021 року Тейлор Свіфт привносить гламур і на червону килимову доріжку церемонії, і на сцену шоу. 

31-річна виконавиця зберегла легкість в образах для щорічної церемонії вручення премії “Греммі”, яка відбулася у неділю увечері 14 березня у Лос-Анджелесі. Як основний образ Свіфт обрала міні-сукню, повністю покриту квітковими аплікаціями, від Оскар de la Рента. Доповнити цибулю дівчина вирішила ніжно-рожевими босоніжками з милими бантами. Християнський Лубутін та прикрасами Кеті Човняр. 

Ультраромантичний настрій Тейлор вирішила підтримати у сценічних образах. Для виконання пісень "Cardigan," "August" і "Willow" на церемонії "Греммі" 2021 дівчина обрала синьо-сріблясте плаття від бренду Etro та лаконічна прикраса для волосся від Кеті Човняр. Не менш хитромудрими були і декорації для перфомансу Свіфт. Так, початок персонального шоу Тейлор запам'ятався дерев'яною структурою та покритою травою сценою премії.  

Читай також: Незмінна: Біллі Айліш у знаковому для себе образі на “Греммі” 2021 

Квіткова фея: Тейлор Свіфт та її образи принцеси на “Греммі” 2021 - Фото 2

Дівчина дозволила вдосталь надивитися на сукню із золотаво-синім квітковим принтом, коли приєдналася до співавторів її альбому.Фольклор” Аарону Деснеру та Джеку Антоноффу - всі троє грали на гітарі, виконуючи хіт "August".  

Напередодні свого виступу співачка хітаКардиган» поділилася фотографією з АнтонофомДеснером, Лорой Сіск і Джонатаном Лоу, які працювали над альбомом, номінованим на Греммі, у своїй історії Instagram. "Фольклорне сімейне фото", - підписала знімок Свіфт. Дівчина також розповіла, що виступатиме зі своїми співавторами за збіркою на “Греммі” 2021 року. Instagram. 

“Єдине, що я можу сказати про свій перфоманс на “Греммі”, це те, що я виступатиму зі своїми співавторами Аараном Деснером та Джеком Антоноффом. Це неймовірно хвилююче, тому що ми всі разом прожили цілу подорож, починаючи з точки відліку карантину до кінця локдауну”. 

Статті на тему