Український бренд Indposhiv створив форму для національної збірної України по футболу на Євро-2024

Indposhiv ー український бренд чоловічого класичного bespoke одягу, який вже більше 15 років одягає найкращих чоловіків країни. Після того, як у березні бренд створив костюм для Мстислава Чернова на церемонію Оскар, перед компанією постала нова важлива задача ーстворити форму, в якій гравці національної збірної по футболу будуть їздити на матчі чемпіонату Євро 2024.

Український бренд Indposhiv створив форму для національної збірної України по футболу на Євро-2024-Фото 1

Для нас було великою честю пошити форму для національної збірної, яка буде представляти нашу країну на чемпіонаті. В той же час, скажу чесно, що це одне з найскладніших замовлень, яке нам довелось реалізувати і шити костюми для Президента було легшою задачею, ніж для футболістів! Основний челендж полягав у максимально стислих строках і відсутності мірок наших гравців. Тому довелося акумулювати весь наш 15-й досвід і створювати лекала розмірів лише знаючи зріст і вагу”, ーрозповідає Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv.

Український бренд Indposhiv створив форму для національної збірної України по футболу на Євро-2024-Фото 2

Також були і технічні побажання по тканині та крою. Ця форма повинна бути зручною та з тканини, яка мінімально мнеться та в якій буде комфортно знаходитися, враховуючи сезон. Тож ми об’єднали всі наші сили та зв’язки, щоб знайти саме те, що потрібно. Дякуємо Українській асоціації футболу за те, що довірили нам таку важливу задачу, а також за оперативне погодження ескізів, зразків тканин та інших складових форми. Комфорт гравців перед грою максимально важливий за всіма параметрами, а з нашим одягом, ми його гарантуємо”, ーзазначила Катерина Возіанова.

До комплекту casual форми входить легкий синій бомбер і біла футболка з логотипом Української асоціації футболу, а також світло-сірі брюки класичного крою.

Український бренд Indposhiv створив форму для національної збірної України по футболу на Євро-2024-Фото 3

Український бренд Indposhiv створив форму для національної збірної України по футболу на Євро-2024-Фото 4

Фотографка: Вероніка Монакова

Читайте також: НЕПРАКТИЧНО, АЛЕ ДУЖЕ ЕФЕКТНО: ОГЛЯД МІКРО СУМОК ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ 

Статті на тему