UA
RU

Уніформа на весну: 6 наймодніших моделей піджаків та блейзерів 2022 

Редагувати переклад

Без жодних вбиралень вам ніяк не обійтися під час нового теплого сезону. 

Мода – циклічна. Ця умова або навіть fashion-постулат стилісти не втомлюються повторювати щоразу, коли в індустрії з'являються "нові" тренди, що логічно нагадують про ті чи інші епохи та модні десятиліття. Останнім часом статус уніформи набув піджак, замінивши на цій посаді косухи, і не даючи дороги ні бомберам, ні кардиганам, ні олімпійкам. Поки що тенденція залишається, і навіть лише посилює свої позиції. Розглядаємо, які блейзери опиняться у полі зору світових модниць навесні 2022 року. 

Уніформа на весну: 6 наймодніших моделей піджаків та блейзерів 2022 - Фото 1

Bottega Veneta

Без воріт 

Дизайнери рекомендують змінити звичний погляд на класичні тенденції. Піджаки з геометрично строгими формами і діловими формулами не те, що відходять на другий план, але дозволяють проявити себе більш елегантним і аристократичним силуетам. Так, якщо ви знаходитесь у пошуку цікавої обновки, радимо придивитися до варіантів без коміра, але з напівкруглим вирізом – свіжо, жіночно та дуже граціозно. 

Уніформа на весну: 6 наймодніших моделей піджаків та блейзерів 2022 - Фото 2

Народився Бонді

На кшталт кімоно 

Орієнталізм вже давно не пробивався в ТОПи ключових сезонних тенденцій, але він чудово утримує свої позиції у досить вузькій ніші. Жінки легкі, з живою уявою та повагою до здобутків світових культур знаються на майстерних речах з етно-характером. Піджаки, що зав'язуються на пояс з легких, живих тканин навесні 2022 року можуть стати вашим персональним ковтком модного повітря. Варіанти з льону або шовку виглядатимуть не лише стильно, але ще й дуже освіжаюче. 

Уніформа на весну: 6 наймодніших моделей піджаків та блейзерів 2022 - Фото 3

Balmain

Мілітаризм 

З огляду на те, що відбувається на світовій політичній карті, легко зрозуміти повернення старих добрих мілітарних тенденцій. Великі позолочені гудзики, суворі лінії та класична приталеність - ознаки піджака, натхненого одягом доблесних солдатів. Сподіваємося, що військова амуніція залишиться лише у нашому повсякденному гардеробі, і причин для використання за призначенням у нас не буде. 

Читай також: Літаємо у хмарах: 6 пар кросівок, які ми будемо носити навесні 2022 року 

Уніформа на весну: 6 наймодніших моделей піджаків та блейзерів 2022 - Фото 4

Олександр Маккін

скульптурність 

Так як на сучасному fashion-майданчику чи не кожен бренд пропонує свій варіант "універсального" блейзера, доводиться вигадуватись, щоб створити унікальний дизайн. Навесні 2022 особливою популярністю користуватимуться піджаки або з нашитими скульптурними деталями на плечах, або з конструкторськими знахідками, або з іншими дизайнерськими "родзинками" для особистостей з сильною індивідуальністю. 

Уніформа на весну: 6 наймодніших моделей піджаків та блейзерів 2022 - Фото 5

Balmain

Кроп-тренд 

Незважаючи на те, що бренди та дизайнери вкоротили практично будь-яку "верх", яку тільки можна було вкоротити, то "зрізані" піджаки вже точно нікого не здивують. Втім, можливо, це буде тією останньою краплею, яка підштовхне вас нарешті випробувати кроп-блейзер. Необроблені краї, колорблокінг або навіть проста лаконічність навесні 2022 будуть виглядати сміливо, свіжо та весело. 

Уніформа на весну: 6 наймодніших моделей піджаків та блейзерів 2022 - Фото 6

Олександр Маккін

Денім-ностальгія 

Мода 2000-х повертається, а разом із нею й дуже суперечливі тренди, на які ми вдосталь надивилися ще під час підліткового бунтарства. Нижня білизна напоказ, екстремальні міні, джинси з ну дуже заниженою посадкою, "тварини" принт, а також безліч інших тенденцій, які, давайте говоритимемо чесно, мало кому личили. Проте, разом з тим, популярності знову набувають приталені піджаки з деніму — прості, начебто жіночні, але досить кежуальні. Верх майстерності носити такі з комплементарним низом.  

Автор колажу: Ірина Татаренко @iryna_tart

Фото: net-a-porter.com

 

Статті на тему