UA
RU

В якому кольорі зустрічати 2019 рік

Редагувати переклад
Ми зібрали найкращі вбрання для новорічної вечірки у головному кольорі наступного року.
В якому кольорі зустрічати 2019 рік-Фото 1

Зовсім не за горами святкування Нового року, і ви, напевно, вже почали продумувати свій образ до дрібниць. Але головне, на що необхідно звернути увагу — це колір, у якому потрібно буде привітати рік Земленої Свині, що настає.

Читайте також: У чому зустрічати новий рік: 6 вечірок - 6 ідей для образу

Отже, головним відтінком для вибору вашого вечірнього образу має стати золотий, пісочний, лимонний, гірчиця, канарковий або помаранчевий. Але не тільки вони до вподоби господині наступаючого року. Любить вона і коричневий, і зелений, і попелястий – загалом, натуральні природні кольори землі та їхні відтінки. Також Земляна Свиня вітає блискучі вставки та паєтки.

Сукні в тон

Якщо для вас Новий рік, це в першу чергу шикарна сукня та відповідні аксесуари, тоді ми підібрали для вас кілька цікавих варіантів. Тут ви знайдете і максимально вечірню сукню і більш стримані моделі, але в святковий настрій.

[mc_gallery id=138972]

Альтернатива сукні

Якщо вам набридло щороку вибирати ошатні сукні тільки заради однієї ночі, тоді ми пропонуємо вам інший варіант. Ви можете придбати ошатну спідницю у колір символу наступного року та поєднувати її з базовою річчю, наприклад, чорною блузою або водолазкою. А якщо вам затишок і комфорт перш за все, тоді вам на допомогу теплі кардигани.

[mc_gallery id=138980]

 

Статті на тему