UA
RU

В обіймах аромату свіжого хліба: нова зйомка BEVZA на пекарні

Редагувати переклад
Світлана Бевза разом з Антоном Бєлінським (головним стилістом проєкту) провели зйомку під назвою "Житня сила" на території Київської філії хлібзаводу «Кулиничі». У зйомці представлені речі з колекції BEZVA SS23 та культові прикраси - "колоски". Головною метою ініціативи було привернути ще більше уваги до глобального кризи, що чекає на світ, а також розповісти про ціну, за яку сьогодні кожен із нас отримує хліб до столу.

Бевза 2

Колоски у колекціях BEVZA з першого дня створення стали знаковим символом для України. З моменту презентації колекції у Нью-Йорку у 2018 році вона стала бестселлером. Сьогодні вони користуються ще більшим попитом, а прикраси набули абсолютно нового потужного значення. Колосок став символом, який об'єднує українців у всьому світі, втіленням жаги до життя та незламності українського народу.

З 24 лютого погляди всього світу прикуті до України, адже наша держава бореться не лише за власне безпечне майбутнє, а й за глобальне благополуччя світу. Саме це стало підґрунтям нової зйомки, що відбулася на території хлібзаводу «Кулиничі». Головною метою було привернути ще більше уваги до глобального кризи, який чекає на світ, а також розповісти про ціну, за яку сьогодні кожен із нас отримує хліб до столу.

Бевза 3

Бевза 78

Бевза 56

«У своїй роботі я завжди наголошую на тому, що я з України, наскільки важливою є наша земля і за що ми боремося. Колоски у колекціях BEVZA я створила ще у 2018 році. І зараз вони надактуальні, бо право жити мирно на нашій землі, за яке ми боремося, безпосередньо пов'язане з цими колосками, з урожаєм пшениці, який дає життя не лише українцям, а й всьому світу. Тому в своїй сьогоднішній роботі я хочу привернути особливу увагу світової спільноти до цього, адже для багатьох країн найближчі роки залежать від збереження наших колосків.», - Світлана Бевза, засновник бренду BEVZA.

Бевза 23

Бевза 5

Бевза 1

«Сьогодні підприємство підтримує безперебійну роботу та щоденно забезпечує хлібом 9 областей України, а саме Харківську, Полтавську, Сумську, Київську, Чернігівську, Черкаську, Кіровоградську, Житомирську та Дніпропетровську області. Наразі працюють 3 хлібозаводи у Харківській, Полтавській та Київській області працює на повну потужність, що дає змогу щоденно матеріально забезпечувати вищезазначені регіони хлібом, виробляючи 450 тис. найменувань на добу.

З початком бойових дій багато співробітників переїхали в інші області України чи були змушені податися за кордон. Однак виробництво працює на всю потужність, щоб не скорочувати асортимент та випікати необхідний обсяг продукції. Ми намагаємося убезпечити персонал, проте кожен з нас, щодня вирушаючи на роботу, розуміє ризик.

Попри опасность, ми усвідомлюємо свою життєво важливу місію для всієї України, адже для кожного з нас хліб – головний господар на столі. Наше головне завдання – щоденно випікати свіжий та ароматний хліб, щоб люди мали змогу придбати його до свого столу, всупереч воєнному стану в країні. Наша мета – убезпечити свій народ та не допустити голоду в Україні», - Кісіль Ірина Володимирівна, директор Київської філії хлібзаводу «Кулиничі».

Бевза 6

Бевза

«Ця історія висвітлює працю людей, які забезпечують хлібом усю нашу країну. Мені було дуже важливо передати цей дорогоцінний, неймовірний запах свіжого хліба з печі та шалену працю, яка зазвичай залишається за кадром, бо в першу чергу артдірекшн для мене – це особисті історії, які я розповідаю», - Антон Бєлінський, стиліст зйомки.

Бевза 789

Бевза 567

Бевза 1290

Фото: Олександр Кушаков, стиль: Світлана Бевза, Антон Белінський

Читайте також: ЗНАХІДКИ ТИЖНІ: ЩО РЕДАКЦІЯ MARIE CLAIRE ДОДАЛА ДО СВООГО WISH-LIST 

Статті на тему