UA
RU

Провідні колекції Тижня високої моди у Парижі 

Якщо кілька років тому високій моді пророкували захід сонця, то на сьогоднішній день вона переживає новий виток свого розвитку. Навіть незважаючи на те, що всього залишилося близько 1000 клієнтів від-кутюр, а створення однієї сукні йде часом від 300-х годин ручної роботи.

 

Кутюр завжди окреслений магією ексклюзивності та фантазії, а у зв'язку зі ситуацією, що склалася у світі, кутюр'є своїми колекціями пропонують все більше мріяти, але при цьому додають мінімалізм і елегантність настільки актуальні сьогоднішньому дню. 

Варто зазначити, що у рамках Тижня високої моди відбуваються презентації колекцій високого ювелірного мистецтва. Без сумніву, цей світ живе вічними цінностями, але не менш заслуговує на нашу увагу.

Про провідні колекції від-кутюр сезону весна-літо 2022 розповість контриб'ютор Marie Claire у Парижі Тетяна Тука

Zuhair Murad 

Колекція спрямована на пошук скарбів і розповідає про піратів та мореплавців. Ліванський дизайнер пропонує своїм клієнтам більше мріяти та бути відкритими до нових вражень. Романтичні вбрання всипані дорогоцінним камінням та вишивкою у вигляді карт та кораблів. 

Valentino 

Колекцією «Анатомія моди» П'єрпаоло Піччолі вирішив зламати підвалини в от-кутюр і одяг жінок різної статури та віку. Цей несподіваний експеримент привернув увагу і наголосив на красі кожного з нас.

Maison Rabih Kayrouz

Мінімалістичні вироби від Maison Rabih Kayrouz з ідеальною архітектурою досліджують кордон між прет-а-портом та високою модою. Дизайнер представив весняно-літню колекцію від-кутюр разом із осіннім продовженням, тим самим не роблячи відмінностей між ними. Кожен фасон зі складним дизайном та графічним обрисом. 

Рональд ван дер Кемп

Рональд ван дер Кемп продовжує дивувати безліччю технік та переробкою матеріалу. Для створення своїх виробів дизайнер використовує старі обрізки та вінтаж, а цього разу ще й живі квіти. 

Schiaparelli

Сюрреалістична колекція напрочуд представлена ​​в палітрі чорного, бежевого та золотого. Завдяки цьому вона виглядає ще більш драматичною і потойбічною. Деніел Розберрі вирішив цього сезону відмовитися від фірмового кольору і об'ємів, що знімаються, а більше приділити увагу золоту Schiaparelli. 

Franck Sorbier

Франк Сорб'є показав нову поетичну колекцію під назвою «Ода життя», наповнену великою кількістю органзи, обсягу та яскравості. Цей сезон проходить у кутюр'є під знаком оновлення та кольору.

Жан-Поль Готьє

Креативний директор Y/Project Глен Мартенс був запрошений для переосмислення кутюрних кодів модного будинку. Дизайнер віддав шану символічним корсетам та знаменитим мариньєрам Жан-Поль Готьє, залишивши при цьому свій слід. 

Ziad Nakad

У своїй весняно-літній колекції ліванський дизайнер пропонує нам відкрити для себе різноманітність муз, об'єднаних передбачуваною жіночністю. Для демонстрації вбрання було обрано моделі з різних куточків світу, щоб підкреслити універсальність краси. Колекція наповнена вчасними відомими силуетами та архітектурою крою від Ziad Nakad. 

Rahul Mishra

Цього разу Рахул Мішра черпав натхнення зі свого дикого квітучого саду в Гімалаях. Колекція «Зачарована» включає гру з обсягами та колірною палітрою, а вбрання наповнені сюрреалістичними текстурами та яскравими, мальовничими краєвидами.

Dior Joaillerie

Віктуар де Кастеллан представила нову колекцію високого ювелірного мистецтва Dior Joaillerie під назвою Galons Dior, присвячену світові високої моди. Черпаючи натхнення у вишуканому оздобленні, вона привнесла витонченість та дух кутюр у кожну з цих нових прикрас. Лінія складається з 81 виробу і за новим інтерпретує декоративні стрічки, чиї тонкі завитки нагадують про мистецтво деталізації і були настільки улюблені Крістіан Діором. 

Chopard

Під час презентації колекції високого ювелірного мистецтва на рівні з іншими виробами, Chopard представив рідкісний смарагд вагою 6 225 каратів. Унікальний камінь названий Chopard Insofu і має виняткові характеристики, прикраси з якого будуть вирізані в майбутній колекції Haute Joaillerie. Дари природи – постійне джерело натхнення для швейцарського ювелірного будинку. 

Підготувала Тетяна Тука 

Фото надані прес-службами брендів

Статті на тему