UA
RU

ВІДЕО: столітня еволюція жіночого костюма на Хелловін за три хвилини

Редагувати переклад
Стилісти Mode показали, як змінювалися тренди на хеллоуїнські вбрання за останні 100 років.

Напередодні страшного свята компанія Mode, яка в рамках проекту «100 років моди» створює популярні відео про еволюцію різних предметів гардеробу за останнє століття, що зняла новий ролик.

У ньому показано, як змінювалася мода на жіночі маскарадні наряди на Хелловін починаючи з 1915 року і до наших днів.

Читайте також: Макіяж на Хелловін: 4 образи з чорним лайнером

Еволюція костюма для Хеллоуїна

Традиція вдягатися напередодні Дня всіх святих у страшні костюми перегукується з давніми кельтами, які вірили, що таким чином вони відлякують нечисту силу, яка може відвідати їх у цей день. На початку минулого століття звичай набув більш розважального характеру, ставши елементом американських традиційних костюмованих вечірок.

Дивіться також: Джессіка Реббіт, Королева Черв'яків і Червона Шапочка: 15 найяскравіших костюмів зірок на Хелловін

У трихвилинному відеоролику можна побачити, що, наприклад, в 1925 році в моді були костюми відьом з гострокінцевими капелюхами і мітлами, в 1940-і роки дівчата одягалися в сексапільних чортиків з хвостами, ріжками і вилами, в 1960-х роках став затребуваний -кішки.

Кінець 1990-х – початок 2000-х – Брітні Спірс стає кумиром мільйонів, тому не дивно, що її образ із кліпу Крихітко, ще раз користується популярністю на вечірках Хеллоуїна.

Образ Брітні Спірс від Mode

Останнє вбрання, символ 2015-го, є пародією на гучну фотосесію. Кім Кардашьян з келихом шампанського на сідницях для журналу Paper.

Фотосесія Кім Кардашьян для журналу Paper

Статті на тему