UA
RU

Зак Позен представив власну колекцію взуття

Редагувати переклад

Дизайнер йшов до цієї події довгих 15 років.

Зак Позен

Американський дизайнер Зак Позен заснував свій бренд у 2001 році. З того часу в нього одягаються відомі моделі, зірки кіно та музики. Крім того, Позен неодноразово отримував найпрестижніші нагороди світу моди.

Незважаючи на успіх його одягу, дизайнер, схоже, не збирається зупинятися на досягнутому та планує запуск першої колекції взуття. Як зізнався сам Позен, він йшов до цього рішення 15 років, більшу частину яких шукав відповідного партнера для запуску колекції. Вибір упав на італійця Стефано Мароні.

«Я чекав багато років, щоб знайти людину, яка розуміє, чого я хочу і що потрібно для створення та розвитку бізнесу. Він добре розуміється на ДНК бренду і, що найголовніше, як», − зазначив дизайнер.

Емілі Ратаковські та Зак Позен

На створення колекції пішло шість місяців. Музами Зака ​​Позена стали голлівудські зірки, на честь яких були названі деякі пари взуття: Мерилін Монро, Елізабет Тейлор та інші.

На думку творців колекції, взуття вийшло дуже спокусливим. Найближчим часом її асортимент розширюватиметься. У продажу перші екземпляри нової колекції pre-fall з'являться до кінця літа 2017 року. Середня ціна пари туфель від Зака ​​Позена складе від $525 до $1.

Статті на тему
Кращий образ Met Gala: сукня Клер Дейнс світиться у темряві
Підбиваємо підсумки: найкращі зіркові образи з червоних доріжок 2016 року
Еммі-2016: переможці, тріумф «Ігри престолів» та зірковий Instagram

Фото: Gettyimages

Статті на тему