UA
RU

8 культових промов від українських дизайнерів продадуть на аукціоні у Відні

Редагувати переклад
З 1 по 2 жовтня у Відні відбудеться [S'AIVO] Charity Market, Ukrainian Designers' Pop-Up та благодійний аукціон

8 культових промов від українських дизайнерів продадуть на аукціоні у Відні-Фото 1

Перше [S'AIVO] відбудеться з 1 по 2 жовтня у самому центрі Відня у MUKHA concept store. Подія складатиметься з трьох форматів: charity market, pop-up українських дизайнерів та благодійного аукціону в рамках Ініціативи “Support Ukrainian Fashion” від Ukrainian Fashion Week.

«Мода не лише надихає та прикрашає. Мода може бути зброєю у боротьбі з насильством та несправедливістю, за толерантність та рівні права, за свободу та незалежність. Під час війни, яку розв'язала Росія, мода допомагає боротися за життя. Проект [S'AIVO] збере гроші на допомогу тим, хто потерпає від війни найбільше — дітям-сиротам та тим, хто перебуває у лікарнях. й допоможе кожному гостю відчути свою причетність до людяної та світлої справи«, – Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Протягом двох днів [S'AIVO] у Відні на Charity Market та Charity Pop-Up Store можна буде придбати ексклюзивний вінтажний одяг, аксесуари та взуття, а також речі українських дизайнерів ARUTIUNOVA, SIDLETSKIY, VIKA ADAMSKAYA, OLIZ та NEARON. Спеціальними гостями будуть українські дизайнерки Надя Дзяк та Ганна Арутюнова.

8 культових промов від українських дизайнерів продадуть на аукціоні у Відні-Фото 2

SIDLETSKIY

Головною подією заходу стане благодійний аукціон, який відбудеться 1 жовтня о 17. Лотами аукціону [S'AIVO] стануть 30 знакових промов від українських брендів BEVZA, FROLOV, NADYA DZYAK, COAT, KSENIASCHNAIDER, GASANOVA, SLEEPER, ETNODIM. Ці речі у різну годину були помічені у гардеробах всесвітньо відомих співаків, акторів та політиків. Так, гості зможуть придбати кросівки, як у Першої Леді України Олені Зеленської, в яких вона зустрілася з Першою Леді США Джилл Байден, вишиванку, яку вибрав Володимир Зеленський на Всесвітній день вишиванки, рукавички з обкладинки Vogue Singapore, які доповнили образ Доджа Кет, балаклаву як у Джастіна Бібера у кліпі “Honest”, піжаму Шарлотті з культового серіалу “Sex And The City”, джинси помічені на Софі Тернер та плаття як у Кайлі Міноуг чи Мей Маск. Дев'ятий digital лот – ексклюзивне NFT GUDU з колекції 8 DAYS OF HOPE.

8 культових промов від українських дизайнерів продадуть на аукціоні у Відні-Фото 3

8 культових промов від українських дизайнерів продадуть на аукціоні у Відні-Фото 4

8 культових промов від українських дизайнерів продадуть на аукціоні у Відні-Фото 5

8 культових промов від українських дизайнерів продадуть на аукціоні у Відні-Фото 6

"Це знакові речі в історії української fashion-індустрії. Про них писали головні глянцеві видання світу, їх впізнають зіркові фанати, на них було справжнє модне полювання. Я дякую всім брендам, які відгукнулися на наше запрошення взяти участь у такому аукціоні. Це можливість ще раз нагадати про непересічну роль українських дизайнерів на світовій арені і, звичайно, допомогти Україні та українському народу у надзвичайно важку годину війни.”, – каже Єлизвета Ущека, співорганізаторка [S'AIVO]. 

Ставки очікуються високі та зроблені з добрими намірами, адже всі виручені на аукціоні кошти, а також частину прибутку від charity pop-up українських дизайнерів будуть перераховані до благодійного фонду «КОЛО», який підтримує проект «Дитство без війни» направлений на допомогу евакуйованим сиротам із гарячих точок України.

Усі виручені від charity market кошти будуть перераховані у HELP UKRAINE CENTER на закупівлю дефіцитних ліків та медобладнання для лікарень та клінік для дітей та дорослих.

Читайте також: В ОБІЙМАХ АРОМАТУ СВІЖОГО ХЛІБА: НОВА ЗЙОМКА BEVZA НА ПЕКАРНІ 

Статті на тему