UA
RU

Baby Bell: Guzema Fine Jewelry створили прикрасу для майбутніх мам

Редагувати переклад
Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry презентує нове прикрасу Baby Bell – символічний кулон для майбутніх мам та їхніх малюків.

Baby Bell: Guzema Fine Jewelry створили прикрасу для майбутніх мам-Фото 1

Золота підвіска у формі кулі має всередині ще один маленький кульку, точно як немовля у тілі майбутньої мами. Baby Bell перекочується на животику, створюючи ніжну мелодію, під звуки якої в тілі жінки штовхається нове життя. Коли немовля з'явиться на світ, легкий дзвін кулону вже буде знайомим для нього, як таємна мова, даруючи їй відчуття спокою та безпеки.

Подібне прикраса було традиційним ще для народів Майя. Вони називали його “angel caller” і вважали, що цей дзвін кличе янгола-охоронця, щоб той наглядав за малюком та захищав його поки дитина ще росте у маминому тілі, і потім, коли з'являється на світ.

Baby Bell: Guzema Fine Jewelry створили прикрасу для майбутніх мам-Фото 2

Натхненна прекрасним періодом життя в очікуванні малюка дизайнерка Валерія Гузема створила кулон Baby Bell для жінок при надії, а також для тих, хто просто дуже хоче стати матусями.

«Angel caller — традиційна назва такого прикраси, її вважають оберегом для немовлят, а також ще однією зв'язкою між матір'ю та дитиною. Маля починає розпізнавати звуки приблизно в той самий період, коли мама починає відчувати її перші поштовхи. Це прикрасу я створила, коли дізналася, що я в очікуванні іншого малюка, то це ще одна емоційна ниточка між нами. Звичайно цей Baby Bell я подарую дитині при родженні, і можливо колись цей подарунок отримають мої внуки. Сподіваюсь, це стане ще однією сімейною традицією, адже у традиціях народжується та живе майбутнє наших поколінь, – розповідає Валерія. – Також я вірю, що прикраса стане символічною для жінок, які тільки мріють стати мамами».

Baby Bell: Guzema Fine Jewelry створили прикрасу для майбутніх мам-Фото 3

Baby Bell: Guzema Fine Jewelry створили прикрасу для майбутніх мам-Фото 4

Читайте також: КОШТОВНІ, БЛИСКУЧІ, УКРАЇНСЬКІ: РОЗМОВЛЯЄМО З ЮВЕЛІРНИМИ БРЕНДАМИ ПРО НОВІ ТРЕНДИ  

Статті на тему