UA
RU

Bespoke вишиванка у класичному чоловічому гардеробі.

Редагувати переклад
Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv Bespoke House, називає одним із ключових завдань бренду під час війни – переосмислення класичного чоловічого гардеробу. На її думку, авторська bespoke вишиванка може стати символом відродження національного духу.
Bespoke вишиванка у класичному чоловічому гардеробі-Фото 1

Фото: instagram/indposhiv_official

Так у квітні розпочалася реалізація від ідеї та мотивів до створення вишиванки від Indposhiv. І сьогодні, в День Вишиванки, ми щиро пишаємося тим, що запускаємо проект із створення авторської сорочки, в основі якої візерунки художниці білоруського походження – Руфіни Базлової, яка започаткувала таке напрям, як протестна вишивка. 24 лютого майстерня розмістила першу світлину на підтримку України у своєму профілі, а згодом з'явилася серія, що ілюструє незламність духу українців, яка лягла в основу орнаменту на вишиванці.

За словами Катерини, авторська bespoke вишиванка стане винятковим акцентом у чоловічому гардеробі та може одягатися не тільки кожного 19 травня, а й до Дня Перемоги України у війні чи просто кожного разу, коли її власник відчуватиме потребу надихнутися або виразити персональну позицію.

Кожний клієнт мати дві опції: замовити готову сорочку з машинною вишивкою або сорочку bespoke, зшиту за індивідуальними мірками та з ручною вишивкою орнаменту.

Bespoke вишиванка у класичному чоловічому гардеробі-Фото 2

Фото: instagram/indposhiv_official

Bespoke вишиванка у класичному чоловічому гардеробі-Фото 3

Таку річ можна вдало поєднувати як із повсякденними промовами, так і з класичними костюмами. 

Частина коштів від продажів йтиме на допомогу ЗСУ, а один примірник вишиванки буде передано до Благодійного аукціону, в якості лота, кошти від продажу якого підуть на реабілітацію українських дітей, що ментально чи фізично потерпіли через війну.   

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БРЕНДІ У ВІЙНУ: INDPOSHIV

Статті на тему