Чоловік говорить: дизайнер Андре Тан

Редагувати переклад
Андре Тан представив «Містичну» новорічну колекцію, натхненну паризькою загадковістю, Гемінґвеєм та колективною українською мрією. Обличчям колекції стала кримськотатарська топ-модель Евеліна Мамбетова. В інтерв’ю Андре Тан розповів про свій шлях до успіху, яким чином він цей успіх вимірює та ділиться кількома цінними професійними інсайтами.

Чоловік говорить: дизайнер Андре Тан-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Справжній чоловік на сьогоднішній день — це захисник, який оберігає свою сімʼю та Батьківщину. Такі чоловіки продовжують утримувати фронт, але у кожного своя зона відповідальності.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Найцінніший урок, якому мене навчили батьки: ніколи не заздрити іншим. Якщо ти чогось дуже сильно хочеш або прагнеш — треба докласти максимум зусиль та здобути це самостійно. 

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Перемога в конкурсі «Сезони моди: погляд у майбутнє». Тоді я виборов перше місце — і поїхав вчитись у Central Saint Martins College в Лондоні. Це докорінно змінило моє життя. 

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Споглядати результат своєї праці — коли я бачу, як змінюю простір навколо себе. Командна робота над цікавими проєктами. Можливість допомагати дітям, молодим талантам та дизайнерам (задля цього я створив власну стипендію в Харківському коледжі текстилю та дизайну).

Чоловік говорить: дизайнер Андре Тан-Фото 2

Чоловік говорить: дизайнер Андре Тан-Фото 3

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Шукати себе — це постійно самовдосконалюватися, що не передбачає якоїсь кінцевої точки. Кожні сім років всі наші клітини в організмі повністю оновлюються, тому навіть біологічно природа спонукає нас до видозмін, до того, щоби «перевинаходити себе».

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Конкретно в моєму випадку найточнішим мірилом є жінки. Коли я виходжу на вулицю і бачу дівчат та жінок в Andre Tan, тоді я розумію, що люди відреагували на мою творчість, і їм вона подобається. Це і є справжній успіх.

Як виглядає ваш стандартний день?

Зранку — йога та яєшня з салатом. І одразу починаю працювати: тканини, примірки, спілкування з командою, онлайн-зустрічі з партнерами в інших країнах. Кожен день по-своєму цікавий. 

Які якості партнера для вас важливі?

Мене дуже часто зраджували, тому вкрай важливо аби мій партнер був чесним у наших відносинах. Чесність та вихованість.

Чоловік говорить: дизайнер Андре Тан-Фото 4

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

В роботі — для мене є дуже важливими надійні люди, на яких я можу покластись, професіонали своєї справи, які щиро люблять те, чим займаються. 

В особистому житті — я би ніколи не почав відносини з дівчиною, яка не розвивається. Вона має постійно самовдосконалюватися, знати, чого хоче — з такими людьми завжди дуже цікаво. А от ті, хто не знає, чого хоче від цього життя і в якому напрямку рухатись — вони в першу чергу «загублені» для самих себе. Ця «загубленість» означатиме внутрішній біль та обов’язково негативним чином буде впливати на партнера такої людини.

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас?

Особливу цінність для мене мають кеди Yves Saint Laurent, які я купив на першу зарплатню, коли працював стилістом на телеканалі. Вони були на знижці, трохи тіснуваті, але я дуже сильно кайфував від того, що купив їх самостійно. Досі зберігаю їх як артефакт.

Що ви ввржаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Найбільш важливе в моєму житті — це донька. Завдяки донечці я постійно навчаюсь, у мене з’являються нові сенси життя та необхідні навички. Взагалі, навчання — це дуже важливий аспект життя кожної особистості. Як тільки ти починаєш думати, що знаєш все в цьому житті чи в своїй сфері, то, вважай, тебе вже не існує для суспільства, ти перестаєш бути корисним.

Найменш важливими є слова. Я роблю висновки про людину не за її словами, а за вчинками.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Є багато книжок на цю тему, але я назву пісню — «Imagine» Джона Леннона, що вийшла під час В’єтнамської війни. Це, мабуть, найпотужніша рекламна кампанія «миру» за всю історію сучасної музики. Гімн всіх мрійників, прекрасна пісня, яка завжди дарує надію та рятує в найтяжчі часи.  

Читайте також: АНДРЕ ТАН ПРЕЗЕНТУВАВ «МІСТИЧНУ» КОЛЕКЦІЮ, ОБЛИЧЧЯМ ЯКОЇ СТАЛА ТОП-МОДЕЛЬ ЕВЕЛІНА МАМБЕТОВА 

Статті на тему