UA
  RU

  COLORS OF SUMMER: новий літній дроп бренду O.TAJE

  Редагувати переклад
  Український бренд O.TAJE презентував новий літній дроп Colors of summer. У ньому поєднані яскраві кольори та легкі текстури, що відображають самобутність української природи.

  O.TAJE 7


  Нове надходження від O.TAJE — втілення насичених барв літа та навколишніх краєвидів. Сокова палітра відтінків, яка лягла в основу моделей, занурює у сонячну атмосферу. Сміливий помаранчевий, лимонний, жовтий, насичений зелений, лазурний – кольори, якими сповнений дроп. В поєднанні з простими силуетами та виразними текстурами він уособлює характер української природи. Самодостатній, сильний та довершений у кожній лінії. Дизайн передає насиченість та унікальність України. Контрастні образи символізують мінливість літньої погоди — вечірню грозу, що раптово змінює спеку.

  O.TAJE 8


  O.TAJE 4

  O.TAJE

  O.TAJE 1


  Тендітна та сильна — такою бачити сучасну жінку O.TAJE. Саме тому до колекції додали яскраві акцентні моделі. Бренд переосмислив базові образи з попереднього дропа Summer Simplicity. Вони отримали нове свіже звучання — більш насичене та сміливе. Співзвучне з голосом українського сьогодення. Незмінними особливостями дизайну залишаються поєднання трендовості та лаконічності. Завдяки універсальності моделей, речі легко стануть акцентом будь-якого образу. 

  Важливим елементом нового дропа став ажур. Невагома в'язка простежується у легких топах та сорочках-поло, які можна доповнити штанами або шортами в тон на вибір. Моделі мають акцентні кольори та виразні текстури. 

  Також у цьому сезоні бренд презентував в'язану сумку, якою можна підсилити образ.   

  O.TAJE 12


  O.TAJE 2

  O.TAJE 23

  Крім цього, до дропу увійшли яскраві комбінації зі вільними штанами та кроп-топами. Та переосмислені силуетні сукні у сміливих насичених відтінках з виразними деталями: розрізами на талії, фігурними вирізами та пуговицями, що підкреслюють індивідуальність та красу кожної українки. 


  Читайте також: НА PITTI UOMO ПРЕДСТАВИЛИ 11 УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

  Статті на тему