UA
RU

Fox Lingerie х ЦУМ Київ: ексклюзивна колекція до Нового року

Редагувати переклад

Напередодні новорічних свят Fox Lingerie та ЦУМ Київ вже втретє об’єднуються, щоб презентувати спільну колекцію. Український бренд жіночої білизни вирішив продовжити тему попереднього кампейну — селфмейд жінок, які надихають інших бути впевненими в собі, рішучими та успішними. Новими героїнями стали засновниці брендів Fox Lingerie, Have A Rest та J’amemme: Юліана Гензель, Аліна Долініна та Юлія Ярмолюк.

Fox Lingerie х ЦУМ Київ: ексклюзивна колекція до Нового року-Фото 1

«Ексклюзивна колекція Fox Lingerie х ЦУМ Київ присвячена наближенню різдвяних і новорічних свят. Речі цієї «капсули» — це ідеальні ідеї для подарунків коханим людям! Ми віримо, що клієнтки ЦУМу і Fox Lingerie почуватимуться особливими у вбраннях колекції», - комментує Ольга Чайка, директор департаменту закупівель та рітейлу ЦУМ Київ.

Fox Lingerie х ЦУМ Київ: ексклюзивна колекція до Нового року-Фото 2

«Ця колекція — ода всім жінкам, яких я маю честь знати: як подруг, як колег, як українок. Вони розумні та сексуальні, вони надихають, вони — це нагадування про те, що бути жінкою — це свято бути собою», — поділилась Юліана Гензель, засновниця Fox Lingerie.

Fox Lingerie х ЦУМ Київ: ексклюзивна колекція до Нового року-Фото 3

Fox Lingerie х ЦУМ Київ: ексклюзивна колекція до Нового року-Фото 4

Особливий настрій колекції створюють святкові піжами: в трендовому червоному відтінку з оздобленням стразами та дві моделі чорного кольору — з пір’ям та паєтками. Для справжніх femme fatale бренд пропонує спокусливу міні-спідницю, атласний корсет, рукавички з пір’ям та грайливу прозору спідницю. Поціновувачам стриманої ефектності Fox Lingerie рекомендує червоне боді з імітацією корсету та маленьку чорну сукню. До колекції також увійшли звабливі корсети з мережива.

Fox Lingerie х ЦУМ Київ: ексклюзивна колекція до Нового року-Фото 5
 
Fox Lingerie х ЦУМ Київ: ексклюзивна колекція до Нового року-Фото 6

Читайте також: Від Tradition to Transition: COVER презентує свій маніфест

Придбати речі зі святкової колаборації можна на 3-му поверсі ЦУМу та в онлайн-магазині.

Статті на тему