UA
RU

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA

Редагувати переклад
Український бренд HVÓYA представляє нову літню колекці Golden Times, натхненну ідеєю того, що найкращі часи завжди зараз. Усвідомлення себе в моменті несе як насолоду життям, так і велику відповідальність. За себе. Перед собою. Це відкриває можливість проживати кожен день як бажаний.  Відчути себе попри все. Досягати, втілювати мрії, страждати, винести більше, ніж думав, любити, приймати рішення, бути втомленим, бажати та втілювати свої бажання.  Сьогодні.  Колекція Golden Times – відображення цієї суті.
 

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 1

“Ми зробили найскладнішу нашу колекцію у часи, коли здавалося б, потрібно завмерти. Ми зробили найгарнішу нашу колекцію, бо найкращий час для неї саме зараз. Попри все” , – ділиться команда бренду.  

До створення Golden Times команда залучила талант та працю майстрів трьох несуміжних між собою напрямків: взуттєвого, ювелірного та столярного. Розробили нові форми колодок, познайомились з новим для себе металом, ще більше занурились у ювелірну справу та створили унікальні та протилежні за формою пари підборів.   

Квінтесенцією цього єднання стали мюлі Unité , шкіра, латунь та дерево в яких сполучились в один виріб. Строга квадратна форма мису з декоративним рантом підтримується такою ж формою дерев’яних підборів, але обрамлена м‘якою округлою формою латунної прикраси. Unité символізують єдність, не тільки симбіозом майстрів, але і формою прикраси. Вона зображує вузол у металевій формі. Латунні прикраси за бажанням можна знімати, та носити в якості браслету на нозі.

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 2

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 3

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 4

Всього до колекції увійшли 16 пар взуття, серед яких мюлі в різних формах та текстурах, туфлі з круглими носком і підбором, балетки зі срібними прикрасам, молочні босоніжки у вигляді краплі роси, та в’язані балетки в новому чорному кольорі. Окрему увагу команда приділила деталям, використовуючи у виробах металеві прикраси ручної роботи, виготовлені ювелірами з таких матеріалів, як латунь, срібло та срібло з позолотою 18 карат.  

Всі дерев’яні підбори в колекції виготовлені вручну з дерева американський горіх. Вони вкриті льняним екологічним маслом з тонуванням чи без, в залежності від кінцевого кольору підборів, кожна набійка яких підбита латунними гвіздками.

Кампейн Golden Times знімався у сучасному готелі Sophia Hotel Kyiv та Cafe Markó, розташовані в історичній будівлі 1881 року. Створений сучасними українцями з різних сфер, готель відображає самобутню культуру Києва сьогодні.

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 5

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 6

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 7

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 8

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 9

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 10

Golden Times – нова колекція від українського бренду взуття та сумок, HVÓYA-Фото 11

Читайте також: ДЕНЬ ЗЕМЛІ: НОВА ЛЛЯНА КОЛЕКЦІЯ ATELIER HANDMADE  

Статті на тему