UA
RU

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA

Редагувати переклад
Назва «Веснянка», яку отримала колекція – це дань традиційним українським веснянкам, пісням, що зустрічають весну та прославляють життя. У новому сезоні бренд досліджує красу життя та його етапів, розглядаючи дорослішання не лише як частину індивідуального розвитку людини, а й як прогрес культур та націй. Для LITKOVSKA «Веснянка» — це візуальна оповідь про надії на завтрашній день, страхи та невідворотність вибору. Натхненна метафорою переходу до нового життя, колекція оспівує безстрашний крок до нового світанку, нової весни, нового світу.

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 1

Україна наразі стикнулася з фундаментальними змінами – і хоча ініціація часто є болючим процесом, вона врешті веде до щасливого прийдешнього. Засновниця бренду Лілія Літковська бачить Україну невгасимим джерелом натхнення: молода нація, що бореться за свободу, батьківщина дизайнерки ще переживає «весняні» роки, що й стало основою концепції для капсули. З початку повномасштабного вторгнення Лілія Літковська допомагає країні фінансово та як митець, поширюючи обізнаність про подїї війни, створюючи благодійні проекти та розповідаючи про роботу українських колег. Для колекції SS`23 дизайнерка поєднала моду із глибоким символізмом. Деякі елементи колекції прикрашені вишивкою тексту «Молитви українського патріота» – твора, написаного політичним в’язнем кров’ю на стінах камери у 1930-х роках.

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 2

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 3

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 4

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 5

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 6

З точки зору візуальної естетики LITKOVSKA зберігає вірність художньому шику, що особливе перетин між кравецькими шедеврами та щоденним вбранням. Алюзії на традиційний український костюм – ще одна примітна риса робіт Лілії Літковської, що знайшла місце і в новій колекції. Елементом одного з образів для показу колекції на Парижській неділі моди стала спідниця-запаска, знайдена дизайнеркою під час експедиції до українських Карпат. Використання аутентичних народних аксесуарів не випадкове. Поєднуючи витвір українських майстерень минулого із власним сучасним дизайном, Лілія Літковська підкреслює наступність поколінь та глибокий зв'язок із корінням, який став ще більш відчутним та важливим для українців сьогодні. Нейтральна палітра кольорів варіюється від натурального льону до строгих і сміливих чорних промов – витончений спосіб підкреслити різноманітність вибору. Невагомі сукні з бахромою та в'язані аксесуари поєднуються з брючними костюмами та складним вечірнім вбранням. Дизайни SS`23 LITKOVSKA єдні у відмінностях: прості та ексцентричні, маскулінні та жіночі, сповнені суворих ліній та невимушених силуетів, вони втілюють енергію молодості у поетичний та щирий спосіб.

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 7

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 5

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 9

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 10

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 11

Історія про молодість і новий початок: нова колекція LITKOVSKA-Фото 12

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ ДИЗАЙНЕР СТВОРИВ СЕРІЮ АРТ-ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ ПОКАЗУ BALMAIN

Статті на тему