UA
RU

Капсульна колекція Arutiunova до Дня усіх закоханих

Редагувати переклад
Український бренд Arutiunova представив капсульну колекцію, яка була створена до Дня усіх закоханих.
 

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 1

«Зараз ми понад усе цінуємо моменти радості та час, проведений з найближчими людьми. Ця колекція наповнена коханням. Імітація сердець у вирізах, жіночні силуети, які не залишать байдужим вашого коханого, спокусливий рожевий й завжди урочистий та сексуальний чорний. І звісно, мої улюблені пір’я! Це ідеальні поєднання як для Дня святого Валентина, коли кожна жінка хоче відчути себе неперевершеною, так й для особливих моментів повсякденного життя», – розповідає дизайнерка бренду Ганна Арутюнова.

Капсула складається з 17 елементів одягу. Акцент в колекції зроблено на коктейльні сукні, але не обійшлося й без знакових речей бренда.   Боді в декількох варіантах, кроп жакет, який можна носити з юбкою або брюками, юбки та сукні міні й міді. Закриті сукні з вирізами по спині, оголені плечі, висока талія в юбці й брюках кльош, боді з цільнокроєною балаклавою, нові форми розрізів на сукнях та юбці – речі виглядають грайливо, але водночас більшість з них є цілком адаптивними для повсякдення.. Кожна річ має певну цікаву особливість у конструкції чи декорі. Це дозволяє урізноманітнити свій образ і виглядати неповторно. 

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 2

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 3

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 4

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 5

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 6

Як завжди у Arutiunova, особлива увага приділяється деталям: незвичайні яскраві гудзики, контрастні застібки, поєднання різних тканин в одній моделі, романтичні вирізи в формі серця. Для декору були використані боа з пір’ям та вишивка рубкою й кришталем. Дизайнерка Анна Арутюнова працювала з високотехнологічним поліестером, зокрема з крепом, оксамитом, трикотажем, костюмною тканиною, які добре носяться, не змінюють колір та практично не мнуться. У капсулі два кольори – чорний та яскравий рожевий.

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 7

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 8

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 9

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 10

Фото Dima Kutsenko, стиль Stas Soulkeeper

Читайте також: АННА АРУТЮНОВА, ДИЗАЙНЕРКА ARUTIUNOVA 

Статті на тему