Edit page title Капсульна колекція Arutiunova до Дня усіх закоханих
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Капсульна колекція Arutiunova до Дня усіх закоханих

Редагувати переклад
Український бренд Arutiunovaпредставив капсульну колекцію, яка була створена до Дня усіх закоханих.
 
 

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 1

«Зараз ми понад усе цінуємо моменти радості та час, проведений з найближчими людьми. Ця колекція наповнена коханням. Імітація сердець у вирізах, жіночні силуети, які не залишать байдужим вашого коханого, спокусливий рожевий й завжди урочистий та сексуальний чорний. І звісно, мої улюблені пір’я! Це ідеальні поєднання як для Дня святого Валентина, коли кожна жінка хоче відчути себе неперевершеною, так й для особливих моментів повсякденного життя», – розповідає дизайнерка бренду Ганна Арутюнова.

Капсула складається з 17 елементів одягу. Акцент в колекції зроблено на коктейльні сукні, але не обійшлося й без знакових речей бренда.   Боді в декількох варіантах, кроп жакет, який можна носити з юбкою або брюками, юбки та сукні міні й міді. Закриті сукні з вирізами по спині, оголені плечі, висока талія в юбці й брюках кльош, боді з цільнокроєною балаклавою, нові форми розрізів на сукнях та юбці – речі виглядають грайливо, але водночас більшість з них є цілком адаптивними для повсякдення.. Кожна річ має певну цікаву особливість у конструкції чи декорі. Це дозволяє урізноманітнити свій образ і виглядати неповторно. 

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 2

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 3

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 4

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 5

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 6

Як завжди у Arutiunova,особлива увага приділяється деталям: незвичайні яскраві гудзики, контрастні застібки, поєднання різних тканин в одній моделі, романтичні вирізи в формі серця. Для декору були використані боа з пір’ям та вишивка рубкою й кришталем. Дизайнерка Анна Арутюнова працювала з високотехнологічним поліестером, зокрема з крепом, оксамитом, трикотажем, костюмною тканиною, які добре носяться, не змінюють колір та практично не мнуться. У капсулі два кольори – чорний та яскравий рожевий.

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 7

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 8

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 9

Капсульна колекція Arutiunova до Дня всіх закоханих-Фото 10

Фото Dima Kutsenko, стиль Stas Soulkeeper

Читайте також: АННА АРУТЮНОВА, ДИЗАЙНЕРКА ARUTIUNOVA 

Статті на тему