UA
RU

Кендал Дженнер стала креативним директором інтернет-магазину FWRD

Редагувати переклад
Модель ще більше поринула у сферу стилю та краси.
Кендал Дженнер стала креативним директором інтернет-магазину FWRD-Фото 1

Тепер Кендал Дженнер може додати ще один пункт у своє резюме: креативний директор. 1 вересня торгова онлайн-майданчик FWRD повідомила про поповнення їхнього колективу, Кендалл Дженнер тепер буде відповідальною за візуальний контент та створення колекцій на сторінках сайту.

Рітейлер модного одягу, що входить до складу REVOLVE Group, у прес-релізі пояснив, чому їхній вибір упав на всесвітньо відому модель.

Кендал - втілення розкішної моди і на цю посаду немає нікого краще. Світ дивиться на Кендалл як на ікону стилю.

 - сказала директор з бренду REVOLVE Group Раїса Джерона.

Така посада дісталася Дженнеру вперше, тому буде цікаво поспостерігати за тим, як модель перетворить сайт. До обов'язків Кендалл входитиме «керівництво зовнішнім виглядом сайту, курування брендів, що продаються на сайті, щомісячне редагування обов'язкових тенденцій, а також маркетингові ідеї та партнерські відносини з брендами», — йдеться у повідомленні FWRD. 

Читайте також: Емілі Ратаковські повернулася на подіум після декретної відпустки

Сама модель зізналася, що "з дитинства любила моду і дуже рада, що в неї з'явилася можливість попрацювати як з іменитими брендами, так і з молодими лейблами". На сайті вже є перші результати співпраці Дженнер та FWRD: вона презентувала дизайнерську добірку, до якої увійшли Bottega Veneta, Acne Studios, Balenciaga та The Row. Також дівчина взяла участь у зйомці осінньо-зимової колекції FWRD, яка вже доступна на сайті.

Кендал Дженнер стала креативним директором інтернет-магазину FWRD-Фото 2

Кендал Дженнер стала креативним директором інтернет-магазину FWRD-Фото 3

Фото: www.fwrd.com

Статті на тему