UA
RU

Кім Кардашьян стала обличчям нової кампанії Stuart Weitzman

Редагувати переклад

Знаменитість дебютувала у новій рекламній кампанії "Stand Strong".

Stuart Weitzman презентував нову колекцію осіннього взуття та для ефектної реклами дизайнер обрав Кім Кардаш'ян.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від STUART WEITZMAN (@stuartweitzman)

Знаменитість позувала в чорному шкіряному боді та в лакованих ботфортах на танкетці, а також у темному оверсайзі худорлявої та чоботях-трубах. Чорно-біла фотосесія чудово передає характер нової колекції та за настрій у кадрі відповідав фотограф Маріо Сорренті.

Кім Кардаш'ян поділилася знімками з нового кампейну та висловила свою радість від виконаної роботи.

Я дуже рада бути показаною в рекламній кампанії Stuart Weitzman Fall, знятій неймовірно талановитим Маріо Сорренті. Ця кампанія натхнена як спадщиною бренду, так і баченням майбутнього. Культові та позачасові стилі Стюарта Вайцмана продовжують приносити новизну, яку жінки справді хочуть. Я радий бути частиною наступного розділу культових кампаній Стюарта Вайцмана.

На фото були презентовані нові моделі черевики Stuart Ruche 100 з прошитими вручну деталями, а також черевики Lucite 100 wedge з тисненням під крокодила та черевики ultrastuart 100. 

Читайте також: Топ-7 наймодніших джинсів для осені

Новий компейн був натхненний партнерством лейблу з некомерційною організацією Vital Voices Global Partnership, яка підтримує жінок-лідерів у сфері розширення економічних можливостей, участі жінок у політичному житті та прав людини. 

Статті на тему