UA
RU

Масі Найєм після важкого поранення став героєм колекції Indposhiv Casual FW'22

Редагувати переклад
Адвокат та військовий Масі Найєм у червні отримав важке поранення під час виконання бойового завдання на Сході. Чоловік втративши око, майже 3 місяці був у лікарні. Він став героєм колекції Indposhiv Випадковий FW'22.
Масі Найєм після важкого поранення став герой колекції Indposhiv Casual FW'22-Фото 1

Фото: instagram/indposhiv_official

Минулого року бренд Indposhiv запустив лінійку Indposhiv Casual – колекції готового чоловічого одягу, пошитий за стандартами bespoke. У цих колекціях дизайнери бренду намагалися відобразити бачення гардеробу сучасного українського чоловіка.

У 2022 році змінилося все — і ставлення до одягу, і уявлення про те, яким тепер він має бути. Змінилися клієнти бренду. «Раніше ми визначали їх як чоловіки, котрі зробили собі самі. З 24 лютого до цього визначення додалося «і привели нашу країну до перемоги», — зазначає Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv. З цього усвідомлення з'явилася колекція Indposhiv Casual FW 22. Героєм кампанії став Масі Найєм.

"Нашою кампанією та нашою колекцією ми хочемо показати, через що зараз проходить Україна, через що проходять наші чоловіки, як трансформується «українська чоловіча мода», яка вже ніколи не буде просто одягом", – написала Катерина Возіанова.

Масі Найєм після важкого поранення став герой колекції Indposhiv Casual FW'22-Фото 2

"Красивіше я все одно вже не буду. Тому дякую Indposhiv, що запросили. До речі, дуже подобається як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро роздивляються, а двоє хлопчиків один одному казали: «дивись, пірате». Такий годинник", - Додавши Масі Найєм, розширивши фото кампейну в соцмережах.

Читайте також: ІСТОРІЯ ПРО МОЛОДІСТЬ І НОВЕ ПОЧАТОК: НОВА КОЛЕКЦІЯ LITKOVSKA

Статті на тему