UA
RU

Mastercard та BEVZA запустили лімітовану колекцію прикрас в рамках унікального міжнародного благодійного проєкту

Колекція KALYNA від BEVZA та Mastercard представлена у 15 країнах світу, а кошти від її продажу будуть передані на протезування та реабілітацію українських дітей, які постраждали внаслідок війни.

Натхненням для однойменної колекції стала калина – символ сімʼї та незламності української нації.

Mastercard та BEVZA запустили лімітовану колекцію прикрас у рамках унікального міжнародного благодійного проекту-Фото 1

Український бренд BEVZA та компанія Mastercard запустили благодійний проєкт міжнародного масштабу, завдяки якому допомагатимуть дітям, які отримали травми внаслідок війни. У рамках співпраці створено лімітовану капсульну колекцію прикрас KALYNA, яку можна придбати у 15* країнах світу. Колекція доступна ексклюзивно для держателів карток Mastercard на платформі priceless.com.

Капсула створює тандем образу калини з відомим логотипом Mastercard, зберігаючи відсилку до впізнаваного стилю дизайнерки. До колекції входять брошка, підвіска та пара сережок. Символ калини посідає значне місце у житті українців упродовж століть та символізує єдність, гідність і стійкість: червоні ягоди калини можуть пережити найсуворіші зимові морози. Також це потужний символ родини: кущ калини здавна символізував батьків, а грона — дітей.

Mastercard та BEVZA запустили лімітовану колекцію прикрас у рамках унікального міжнародного благодійного проекту-Фото 2

Саме ці образи стали натхненням для створення колекції і переплітаються з місією благодійного проєкту. Кожна прикраса — крок на допомогу дітям: увесь прибуток від продажів капсули KALYNA буде направлено на підтримку фонду Ukrainian House DC для протезування та реабілітації українських дітей, які отримали травми внаслідок війни.

Зберігати надію та натхнення під час війни – одночасно неймовірно важливо і дуже складно. Тому я особливо пишаюся нашим партнерством з Mastercard. Червона калина – це особлива духовна реліквія українців. Ми прагнемо поділитися цією символікою зі світом, об'єднавши людей навколо підтримки України та спонукати їх дізнаватися більше про її культурне коріння,

– каже дизайнерка Світлана Бевза.

Mastercard та BEVZA запустили лімітовану колекцію прикрас у рамках унікального міжнародного благодійного проекту-Фото 3

Ми в Mastercard прагнемо наближати людей до їхніх захоплень, їхніх прагнень — а також одне до одного. Ми пишаємося співпрацею зі Світланою Бевзою, надаючи держателям наших карток можливість підтримати Україну та відкрити її унікальну культурну спадщину. Тільки спільними зусиллями ми можемо творити реальні зміни,

— коментує Беатріс Корначчіа, виконавча віцепрезидентка Mastercard з маркетингу та комунікацій регіону EEMEA.

Читайте також: Бренд OLIZ представивши колекцію на честь героїв української культури  

Всі прикраси капсульної колекції були розроблені та виготовлені у Києві. Виробництво цих ювелірних виробів є безвідходним, оскільки всі залишки металу використовуються для створення нових прикрас. Героїнями кампейну до запуску колекції стали неймовірні українки — Ада Роговцева, Даша Кацуріна та Світлана Бевза.

* Прикраси з колекції KALYNA можуть придбати власники карток Mastercard в Австрії, Великій Британії, Гонконзі, Греції, Іспанії, Італії, Канаді, Мексиці, Німеччині, Південній Африці, США, Україні, Франції, Хорватії та Швеції.

Статті на тему