UA
  RU

  Наташа Зінько представила колекцію, на яку її надихнувши фільм «Земля» Довженка

  Редагувати переклад
  Українська дизайнерка, яка проживає в Лондоні, Наталя Зінько представила нову колекцію весна/літо 2023 на Тижні чоловічої моди у Парижі. Нову колекцію вона посвятила Україні.
  Наталя Зінько 35

  ©Guillaume Roujas

  У колекції Queen of the Boxes Vol. 3, Зінько відобразила своє бачення останніх подій в Україні.


  «Я українка, я народилася в Одесі. Розумом і серцем я з українцями. Там моя батьківщина та мої друзі. Я просто не могла створити іншу колекцію, у якої не відобразилася б війна. Зосередившись на цій колекції, я змогла відновити психічну рівновагу та знову відчути надію», — Наталя Зінько.

  Наталя Зінько

  Фото: instagram/natashazinko

  Серед принтів, використаних у колекції — флоральний, та сорочки, прикрашені вишивкою. За словами дизайнерки, на їх створення її надихнувши фільм «Земля» українського режисера Олександра Довженка, знятий у 1930-му році.


  Наталя Зінько 67

  ©Guillaume Roujas

  Наталя Зінько 13

  ©Guillaume Roujas

  Наталя Зінько 24

  ©Guillaume Roujas

  Наталя Зінько 11

  ©Guillaume Roujas

  Наталя Зінько 6

  ©Guillaume Roujas

  Наталя Зінько 7

  ©Guillaume Roujas

  Наталя Зінько 4

  ©Guillaume Roujas

  Наталя Зінько 111

  ©Guillaume Roujas

  Наташа Зінько народилася в Одесі, багато членів її батьківщини залишилися в Україні. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, Наташа допомагала українцям, які були змушені залишити батьківщину.

  Читайте також: SMALL TALK: МИТНИЦЯ FLOWEIRDY СТВОРЮЄ З ОБУТИ АРТ-ОБ'ЄКТІ. ПРО КОЛАБОРАЦІЮ ЗІ SLEEPER ТА ЗДАТНІСТЬ БАЧИТИ КРАСУ ДОВКОЛА.


  Статті на тему