UA
  RU

  Незламна: The Body Wear посвятили новий відеопроект українським жінкам

  Редагувати переклад
  Українську жінку не зламати – останні три місяці довели, що навіть під найтендітнішою фігурою всередині кожної з нас криється неймовірна сила, здатна витримати будь-які випробування. Саме їй і присвячено нове відео українського бренду The Body Wear, який кожну свою колекцію посвячував жінці

  Незламна: The Body Wear посвятили новий відеопроект українським жінкам-Фото 1


  «Ідея ролика – передати через танець і рухи, тендітність і силу української жінки, її силу духу та внутрішню свободу. Незламність та краса. Надихнути тисячі жінок підтримувати одна одну та об'єднуватися, вірити у власну свободу і ніколи не здаватися, як би важко зараз не було«, – розповідає Марія Яслинська, основниця бренду. 

  «Війна перевернула життя кожної з нас – хтось живий тижнями під ракетними ударами і не бачив навіть сонця, хтось тікав в одній піжамі, рятуючи дітей, хтось залишився в окупації, а когось війна зустріла за кордоном і немає можливості повернутися до своїх сімей, – продовжує Марія Яслінська. - Кожна українка сьогодні має свою історію, але я так мрію, щоби в цій гонці на виживання ми не втратили собі і наш внутрішній вогонь. Бренд The ​​Body Wear завжди звеличував жінку, надихався нею і захоплювався її красою, сьогодні ми продовжуємо це робити незважаючи ні на що. І закликаємо всіх українок, від Харкова до Львова, від Києва до Херсона, не забувати – світанок обов'язково настане".


  The Body Wear 3

  The Body Wear 11

  Авторкою відео стала режиссерка Аліна Діанова, яка про цей проект розповідає: «Для мене дуже важливо привернути увагу світу до проблем та вимушеної миграції зі своїх домівок мільйонів українських жінок, які впевнено відстоюють свої права та щодня підтримують своїх чоловіків. Ця робота наповнена жіночою силою та вірою в майбутнє».


  Головна героїня відео – танцівниця Юлія Зима, солістка балету Freedom.

  Читайте також: ГОТУЄМОСЯ ДО ПОБІГИ: ПАНТЕНОЛ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ВОЛОСА  Статті на тему