UA
RU

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»

Редагувати переклад
Останні сезони для бренду оверсайз-пуховиків
 NEBESITE відзначились глобалізацією на всіх рівнях — міжнародний ритейл, нове масштабне партнерство, реструктуризація ДНК. Епохальна місія дизайнера — інноваційність — здобула нових акцентів, головний з яких — безкомпромісна якість. «Розвиток бренду», як зазначає засновниця, був запланований ще до вторгнення. Марку вже впізнавали по фірмових кодах, але чітке розуміння: «Треба йти далі» підштовхувало до змін, та могло б стати найкращим трампліном, якби не роковий лютий.

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 1

«На початку війни ми тримали фокус тільки на волонтерстві – шили бронежилети. Через 4 місяці зрозуміли, що не можемо занапастити бренд, тому повернулися до реалізації NEBESITE — налагоджували логістику, реабілітували цех тощо. Та цей рестарт був того вартий. Ми почали зовсім іншу історію, масштабну та якісну. коментує дизайнер, Тетяна Могила.

Одним із важливих досягнень бренду на новому етапі є партнерство з міжнародним гігантом. MAJO TECH. Італійська компанія з виготовлення тканин та наповнювачів відома співпрацею з Moncler, Yeezy, Supreme та британською армією — і це тільки за останні десятиліття.

«Щоб отримати контракт, ми чекали 1,5 місяця, протягом яких MAJO TECH ставила доречні часу питання: «Хто ви?», «Чого досягли?», «Скільки готові інвестувати у власний розвиток?», «Які цінності транслюєте у світ? », після чого вирішувала чи гідні ми статусу їх клієнтів.»

Співпраця поклала початок масштабуванню якості — відтепер кожна модель пуховиків у бренді наповнюється натуральним гусячим пухом, справжнім флагманом довготривалості та резистентності до холодів на ринку наповнювачів, а зустріти вироби можна не тільки в Києві, але також у Лондоні та Барселоні.

Колекція FW`23, яку NEBESITE представляють сьогодні, була створена в Україні, тут розташоване і виробництво, переносити котре дизайнер не планує навіть попри війну. Made in Ukraine для марки — не просто підпис на бирці, а свідомий вибір залишатись зі своєю країною понад усе, популяризуючи її на кожному зі світових ринків.

Нову сторінку бренд відзначає символічним кампейном, розгортуючи одразу декілька важливих сенсів, перший з яких — вдячність. Вдячність Великобританії, де дизайнер проживає на разі, та всім країнам на її прикладі, за можливість реалізації та беззаперечну підтримку українців.

Але, для вдячності є й інші приводи — рішення Шотландії офіційно представити світу нову версію «Тартана» (національний шотландський орнамент), виповнений у кольорах українського прапора — один з них. На прикладі Шотландії NEBESITE також вирішили вшанувати кожну країну, яка підтримує нас на цьому складному шляху та створили лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан». До дропу увійшли всього 3 одиниці, кожна відправиться на аукціон, що відбудеться у Лондоні незабаром. Вилучені кошти бренд спрямує на благодійність.

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 2

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 3

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 4

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 5

Зйомка проходила на мальовничих схилах Seven Sisters, що важливо — до процесу вдалось залучити повністю українську команду, очолив яку відомий київський фотограф Дмитро Гончаров. Та це не єдине, що підсвічує цінність колекції. Команда прийняла рішення відмовитись від співробітництва лише з професійними моделями. Так, у складі зʼявились дівчата з фігурами, наближеними до більш реальних у загальному сенсі параметрів — тобто, визначення стандарту було прибрано взагалі.

Колекція представлена ​​п'ятьма моделями пуховиків у 34 кольорових рішеннях, формах, фактурах та тканинах. Як і раніше, головний наратив — багатофункціональність або простіша «для всіх і кожного»: бренду важливо, щоб пуховики були адаптовані до будь-якого лайфстайлу, візуального бачення та уподобань.

Так, у кампейні можна побачити вже знайомі поціновувачам марки Model X — ультракороткі пуховики, які не обмежують рух. Тим, хто більш сконцентрований на своєму комфорті — пропонують Puffer Parka. Model Vest у бренді переосмислюють кожного року за принципом Carry Over — цей виріб продовжує концепт 2 в 1, водночас виконуючи декілька функцій — зимового пуховика та демісезонного жилета, достатньо просто відстебнути рукава та капюшон, що робить цю модель-трансформер дуже зручною для водіїв. Раціональне використання свого гардероба, як і використання recycle-тканин у пошитті — частина глобальної новаційної місії бренду. Окрім перелічених моделей, у лінію також увійшли Marshmallow — модель цього року, у незвичній для бренду інтерпретації, без оверсайз-акценту, та пуховик, з якого почалась історія бренду — DNK3.

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 6

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 7

Нова епоха NEBESITE: український бренд створив лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті «тартан»-Фото 8

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РІЗДВ'ЯНА КАПСУЛА NOT FROM PARIS УКРАЇНСЬКОГО БРЕНДУ PLATONIC LOVE 

Статті на тему