UA
RU

Показ Balenciaga SS23 у Парижі: сувора реальність та високі смисли

Редагувати переклад

Показ перевершив усі очікування, і тепер фраза, що “мода – відображення реальності” набула справжнього сенсу.

Як завжди, Демна Гвасалія, дивує не лише своїми колекціями, а й локаціями, на яких відбуваються його покази. Цього разу гості стали учасниками “Брудного шоу” у буквальному значенні цього слова.

Показ Balenciaga SS23 у Парижі: сувора реальність та високі смисли-Фото 1

Почнемо з того, що запрошення на показ Демна розіслав у вигляді втраченого гаманця, який належить Наталі Антунес. А після приходу на шоу стало зрозуміло, що локація – імітація сучасного світу з його брудом та нестійкістю. 

Як висловився сам Демна, він “вирішив більше не пояснювати мої колекції та не озвучувати мої проекти, а висловлювати стан душі… Декорації цього шоу – метафора пошуку правда та приземленості. Давайте дозволимо всім бути будь-ким і займатися любов'ю, а не війною”.

 

Показ Balenciaga SS23 у Парижі: сувора реальність та високі смисли-Фото 2
 
Показ Balenciaga SS23 у Парижі: сувора реальність та високі смисли-Фото 3
 
Показ Balenciaga SS23 у Парижі: сувора реальність та високі смисли-Фото 4

І поки всі приходили до тями від такого незвичайно концептуального місця, моделі дефілювали в не менш дивовижних вбраннях. Величезні куртки-бомбери, фейкові немовлята та старі м'які іграшки у вигляді аксесуарів, мішкувате вбрання відсилають нас до хаотичності цього світу.

Читайте також: Показ Off-White SS23 у Парижі: думки про глибокий синій

Показ Balenciaga SS23 у Парижі: сувора реальність та високі смисли-Фото 5

Ще одним здивуванням стало те, що показ відкрив близький друг Демни - Є. Він пройшовся подіумом у шкіряних штанах і об'ємному бомбері з безліччю кишень.

Фото:balenciaga.com

Статті на тему