UA
  RU

  Ріанна підтримала LGBTQIA+ спільноту новою колекцією Savage X Fenty

  Редагувати переклад

  На честь місяця гордості.


  Ріанна, незважаючи на те, що зараз повністю поглинута материнство, не забуває і про свої робочі обов'язки. Так її бренд спіднього білизни Savage X Fenty представивши нову кампанію Pride.

  Ріанна підтримала LGBTQIA+ спільноту новою колекцією Savage X Fenty-Фото 1


  Savage X Fenty від Ріанні презентували свою другу колекцію спіднього білизни, розроблену у межах кампанії Pride. Вона призвана підтримати представників LGBTQIA+ спільноти і показати світові, що всі ми маємо право на любов у різних його проявах.

  До нової колекції увійшли моделі у яскравих літніх відтінках та нетрадиційних принтах, що характеризують різноманітність LGBTQIA+ спільноти. До лінійки увійшли фірмові фасони Forever Savage та силуети Tagged by Savage. Також представлена ​​мікро-лінійка Carnival Mesh, до якої увійшли моделі з кольоровими стразами та мереживною оборкою Show Your Colours, що складається з сексуальних ажурних комбінацій.

  Читайте також: LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття разом з BetterMe та UKRAINEPRIDE


  Ріанна підтримала LGBTQIA+ спільноту новою колекцією Savage X Fenty-Фото 2

  Крім білизни, в новий дроп додали костюм із мереживом Tagged by Savage, сітчасту майку Show Your Colours, куртку Savage X Satin тощо. На додаток до цього, бренд планує перерахувати кошти у фонди GLAAD і For The Gworls, які допомагають LGBTQIA+спільнотам. Колекція Savage X Fenty's Pride доступна до замовлення та придбати її можна від 17 до 70 доларів США ( від 50 грн до 2070 грн) на офіційному. сайті бренду.

  Статті на тему