Edit page title Ріанна презентувала тизер нового показу Savage x Fenty Vol.4
Edit meta description Ріанна презентувала тизер нового показу Savage x Fenty Vol.4 - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Ріанна презентувала тизер нового показу Savage x Fenty Vol.4

Редагувати переклад

Виходячи з промо-ролика, на подіумі ми побачимо багато відомих моделей. Втім, як завжди.

Таємничий непрохідний ліс та фіолетовий колір стали головними акцентами у новому тизері лінійки спідньої білизни бренду Ріанни.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty)

Після першого промо промо-ролика минулого тижня, Ріанна повернулася з потішила шанувальників Бренда новою інформацією про показ Savage X Fenty Show Vol. 4. Знаменитість представила повний склад моделей та показала нові візуальні ефекти, які будуть використовуватись у шоу.

Четвертий рік поспіль у показі Savage X Fenty Show беруть участь такі ікони моди, як Кара Делевінь, Ірина Шейк, Джоан Смоллс та Лара Стоун, а також нові особи Precious Lee, Ліллі Сай, Белла Порч, Ріккі Томсон, Тара P. Хенсон, Тейлур Пейдж, Марсай Мартін та інші. Також ми зможемо побачити нову чоловічу лінійку спідньої білизни.

Читайте також: Другий шанс: Victoria's Secret перезапустить свої легендарні шоу

Трансляція нової колекції Savage X Fenty вийде на Amazon Fashion та на веб-сайті бренду 9 листопада. І за традицією, розмірна сітка передбачає варіанти для різних комплекцій: бюстгальтери будуть пропонуватися в розмірах від A до H в чашках, а спідня білизна, піжами та одяг для дому будуть доступні в розмірах від 4X/XS до XXXXL.

 

Статті на тему