UA
RU

Симбіоз скульптури та дизайну: український бренд шляп Shmelevsky представляє нову колекцію

Український бренд капелюхів ручної роботи Shmelevsky продовжує експериментувати з формою. Натхненням для нової колекції стала творчість американського скульптора японського походження Ісамо Нагучі, в роботах якого модерністські форми поєднуються з японським мінімалізмом, а традиційне майстерство з новаторськими концепціями.
 
Симбіоз скульптури та дизайну: український бренд шляп Shmelevsky представляє нову колекцію-Фото 1

Основою колекції є лаконічність та первинність форм. Плавні асиметричні лінії, що притаманні роботам майстра, знаходять відображення у мінімалістичних силуетах моделей, форми яких скульптуровані вручну без допомоги капелюшних колодок. Такий підхід нагадує опрацювання скульптури, коли в процесі ліплення деталі набувають виразних обрисів.
Симбіоз скульптури та дизайну: український бренд шляп Shmelevsky представляє нову колекцію-Фото 2
 
Симбіоз скульптури та дизайну: український бренд шляп Shmelevsky представляє нову колекцію-Фото 3

Головним акцентом стала модель із тулією у формі закрученої по експоненті спіралі. Геометрія ліній капелюха відтворює знакову ігрову скульптуру Ісамо Нагучі «Slide Mantra», що була прообразом Янтра-Мантру — середньовічної обсерваторії, де давньоіндійські астрологи вивчали космос і його вплив на долю та життя людини.
Симбіоз скульптури та дизайну: український бренд шляп Shmelevsky представляє нову колекцію-Фото 4
 
Симбіоз скульптури та дизайну: український бренд шляп Shmelevsky представляє нову колекцію-Фото 5
 
Колекція складається з семи фетрових капелюхів. Більшість виробів мають лаконічні форми та є симбіозом скульптури та дизайну. Також серед новинок оновлені варіації бестселерів бренду, що доповнені замшевою, джинсовою, шкіряною мотузкою та стрічками з обробленого деніму, завдяки яким моделі набули більш розслабленого силуету та легко поєднується з різними образами.
Симбіоз скульптури та дизайну: український бренд шляп Shmelevsky представляє нову колекцію-Фото 6
 

Читайте також: W8LESS святкує день народження

Стримана кольорова палітра підкреслює лаконічність форм, а срібна кліпса на краю поля капелюха стане вдалою партією аксесуарам, що мають подібну фактуру та колір. Кожна модель вироблена у поєднані європейської та американської техніки створення капелюхів.

Колекція доступна для замовлення бренду на сайті.

Статті на тему