«Urban Summer Chronicles»: бренд Cover вшановує людей, які наповнюють місто своїми історіями

Cover представляє свій новий дроп, "Urban Summer Chronicles", який є вшануванням людей, що надихаються живою енергією міста та транслюють власну магію у відповідь. Центральними настроями цього дропу стала впевненість в собі та самобутність, яка допомагає створити яскраві приводи там, де ми є.

«Urban Summer Chronicles»: бренд Cover вшановує людей, які наповнюють місто своїми історіями-Фото 1

До «Urban Summer Chronicles» увійшов широкий асортимент одягу. З кольорами, натхненними міськими пейзажами — молочний, графіт, чорний і виразний відтінок синьо-сірого — бренд створив свою інтерпретацію класичних кольорів у дизайнах.

«Urban Summer Chronicles»: бренд Cover вшановує людей, які наповнюють місто своїми історіями-Фото 2

«Urban Summer Chronicles»: бренд Cover вшановує людей, які наповнюють місто своїми історіями-Фото 3

Вперше Cover вводить денім в свої дизайни, показуючи геометричні форми та вплив архітектурності як частина ДНК бренду. Дроп ігнорує надмірні принти та натомість обирає монохромні, багатошарові рішення. Він включає дві окремі лінійки: джинсові куртки та штани, прикрашені декоративними елементами, та сорочки вільного крою, які мають геометричні квіткові кишені. Квіткова кишеня є центральною у багатьох дизайнах як новий погляд на квіти у одязі — відмовляючись від романтизації на користь чіткого, зосередженого бачення урбаністичної витонченості.

 «З ‘Urban Summer Chronicles’ ми прагнули вловити суть урбаністичної елегантності. Цей дроп про міських творців, які транслюють власну магію в цих пейзажах. Це про перетворення повсякденних моментів на щось надзвичайне, святкування краси міста та історій, які люди вміщають в собі«, — ділиться своїм баченням Анастасія Федорова, фаундерка та креативна директорка Cover.

«Urban Summer Chronicles»: бренд Cover вшановує людей, які наповнюють місто своїми історіями-Фото 4

«Urban Summer Chronicles»: бренд Cover вшановує людей, які наповнюють місто своїми історіями-Фото 5

«Urban Summer Chronicles»: бренд Cover вшановує людей, які наповнюють місто своїми історіями-Фото 6

Читайте також: DENIM IS A NEW BLACK: НОВА ЖІНОЧА КОЛЕКЦІЯ ВІД DIADIA 

Статті на тему