UA
RU

Наша сила: український бренд спіднього білізні запустивши ініціативу “Підвісь білизну”

Редагувати переклад

Ініціатива заснована для того, щоб допомогти жінкам, які залишилися без нічого підтримати спіднім одягом.

Українки об'єднуються для підтримки один одного, тому український бренд LOLA BRA запропонував ініціативу “підвісь білизну” аби підтримати жінок, що залишилися зовсім без речей. Усі бажаючі можуть долучитися до ініціативи.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від LOLA BRA (@lola_bra)

Як повідомили на сторінці бренду в Інстаграм, на створення проекту підштовхнули повідомлення клієнток бренду та просто жінок, які просили про допомогу у вигляді комплектів спідньої білізні.

Нам надійшло прохання від дівчат з Волновахи вислати їм хоч якусь білизну, бо вони втратили все! Усього! І ми зрозуміли, що таких жінок, на жаль, зараз дуже багато і більшість з них навіть не мають можливості дивуватися в інстаграм! Але ми знаємо спосіб, як з ними зв'язатися! І зробимо це! А ще потім нам написали дівчата з ініціативою оплатити білизну для інших жінок, і якщо чесно, це так сильно, це так до сліз, як ми, жінки любимо інших жінок,

– написано під постом.

Читайте також: У Парижі пройшов Charity Pop-up Store з українськими брендами

Також українки, які знаходяться в безпеці, можуть допомогти, підвісивши білизну. Як це зробити? Просто зробити пожертву на 300 гривень через сайт бренду. Згідно зі звітом LOLA BRA, через кілька днів після запуску ініціативи, було відправлено більше 1000 комплектів спідньої білизні жінкам, які цього справді потребують.

Статті на тему