Про що жінка мовчить: Вікторія Адамська, дизайнерка бренду Vika Adamskaya

Редагувати переклад
Зробити речі привабливішими, підкреслити жіночність та витонченість, навіть якщо йдеться про комфортний костюм - так окреслює задачу бренду VIKA ADAMSKAYA його засновниця та дизайнерка Вікторія Адамська. Про красу зовню та внутрішню, власний перфекціонізм та привабливих чоловіків вона розповіла в інтерв'ю Marie Claire.

Про що жінка мовчить: Вікторія Адамська, дизайнерка бренду Vika Adamskaya-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Треба говорити про плани на майбутнє і не боятися їх будувати. Треба говорити про відновлення країни, що нас очікує, і те, що вже відбувається на наших очах. Говорити про тих, хто вже зараз вкладається в економіку, розвиває бізнес, підтримує країну, відкриває нові заклади, стартапи, магазини у рідних містах, де ще потенційно небезпечно. Про те, що українці підтримують один одного, про незламність народу і жагу до більшого і кращого.

Варто мовчати про свої персональні невдоволення через війну. Маю на увазі, коли починають жалітися на зниження рівня комфорту, відключення електроенергії – деяким буває значно гірше, але вони просто дякують за можливість жити. Скоріше не мовчати, а не помічати певну агресію людей, бо багато хто зараз на піку емоційного напруження.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Останні декілька місяців я в такому активному ритмі, що приємно помовчати з самою собою. (Усміхається.) Іноді мені доводиться самостійно їхати зі сходу України на захід і назад на машині. І тоді я багато часу провожу наодинці з собою в машині, що я дуже ціную, адже для мене це певна медитація.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Насправді, похвалила себе за останню колекцію. Бо я дикий перфекціоніст і завжди бачу купу недоліків: десь можна краще, більше, щось по-іншому, якось довершити… Але дуже важливо все ж таки вміти зупинити вчасно ці думки і подякувати собі, похвалити себе за всю роботу, що була зроблена. Тим паче у такий час, коли команда не зібрана навіть на третину, усі розкидані по різних кутках світу. І незважаючи на все, ми зробили неймовірну колекцію! Ця колекція об’єднала в собі стільки технологій, які ніколи раніше не використовувались брендом, а зараз ми змогли все поєднати в одній капсулі, яку розробили в такі стислі строки.

А сварила я завжди себе як раз за те, що не можу себе похвалити та оцінити, бо такий стан самобичування краде сили та запал.

Назвіть найкрасивішу річ на Землі?

Я б все ж таки назвала не річ, а феномен українців. Те, як ми гуртуємось, допомагаємо один одному, стоїмо один за одного.

А якщо саме про річ, то для мене це перший портер нашої родини, що прикрашає холодильник і був намальований моїм сином Левом. Для мене це показник того, як дитина може легко і безтурботно бачити світ, але у той же час сприймати проблеми буденності. Він намалював усю нашу родину і ліхтар, бо це був якраз період блекауту і він хотів, щоб у нас завжди було світло.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Напевно, мені б хотілося співати, бо іноді буває, що душа співає, а відтворити свій спів не можу, через брак цього навику. (Сміється.) Я навіть, коли вітаю друзів з днем народження, наприклад, завжди починаю привітання зі співу, і жартую, що вони обрані, які можуть познайомитимуся з цим моїм талантом. До того ж, вважається, що люди зі слухом і голосом схильні до вивчення мов.

Про що жінка мовчить: Вікторія Адамська, дизайнерка бренду Vika Adamskaya-Фото 2

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Це був би крайній відпочинок з моєю родиною перед початком війни. Ми були на Занзібарі сповнені емоцій, нових ідей, планів на майбутнє. Хотілося б щоб не було спогадів пов’язаних з війною. Тож хотілося б запам’ятати той яскравий момент, де ми усі разом щасливі.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Мужність, сила і витримка личить нашим чоловікам. А жінкам пасує те, які наразі вони сильні, іноді бувають сильніші за чоловіків, й, в той же час, залишаються жіночними, тендітними, намагаються завжди буду доглянутими — з гарними зачісками, манікюрами, одягом.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Однозначно просекко! І не тільки тому що це мій улюблений алкогольний напій, а й через те, що я така само оптимістична, жива, енергійна, активна, як бульбашки завжди бурлю. (Сміється.) Так само, як і пляшка просекко, яку неправильно транспортують, активно змішують, не дають час заспокоїтись, я можу в якийсь момент вибухнути. Якщо не даю собі паузи між активностями, зі своїм ритмом, в якому я несусь з божевільним позитивом, то теж можу вибухнути. (Сміється.) 

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

На жаль, їх не стало дуже рано, тому в них не було змоги давати мені якісь поради.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Якщо казати про світових зірок, то Роберт Паттінсон. Точніше, раніше він і мені здавався неймовірним красенем, але через якийсь час я повністю змінила свою думку, і вважаю, що увага до його зовнішності занадто перебільшена.

А кажучи про чоловіків, які приваблюють, то завжди дивлюсь на внутрішню складову більше, ніж на зовнішність, то ж за вчинками і глибиною виділяю Кіану Рівза.

Чим пахне щастя?

Запах мого щастя – запах маківок моїх дітей. А вони для мене пахнуть карамельками.

Про що жінка мовчить: Вікторія Адамська, дизайнерка бренду Vika Adamskaya-Фото 3

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ОЛЕКСАНДР БІЛЯК, ФРОНТМЕН MBREEZE 

Статті на тему