UA
RU

Virgin Nature: літній дроп EROMIN Store

Редагувати переклад
Український бренд морських капелюшків
 EROMIN Store
 презентував літній дроп Virgin Nature. У ньому дизайнер бренду Євген Єрьомін звернувся до природи,
 щоб показати її красу та дари. Саме тому до дропу увійшли головні убори, створені з природніх матеріалів. Головною метою колекції було показати любов. Любов один до одного, до природи та України.

Virgin Nature: літній дроп EROMIN Store-Фото 1

Особливими моделями стали плетені вручну капелюшки з рафії, дихаючого екоматеріалу, схожого на солому. Вони виконані у кольорах Blueberry, Almond та Coconut. Матеріал дуже легкий та ідеально личить для спекотної погоди. Льон також вже давно зарекомендував себе як ідеальну тканину для літа, тому капелюшки EROMIN Store будуть слугувати не лише крутим аксесуаром, а ще й практичним захистом від сонця.

Колекція Virgin Nature вийшла напередодні святкування Івана Купала. Бренд шанобливо ставиться до свого коріння і привідкрив магічну сторону цього свята.  Так, у кампейні дівчата танцюють біля вогнища та ворожать на коханого. Не випадково деякі фото зроблені уночі, аби передати справжній дух події.  

Virgin Nature: літній дроп EROMIN Store-Фото 2

Існує повір’я, що на Купала оживає не лише природа, а й містичні істоти. Тому треба бути обережним, аби не закохатися у русалку, адже саме у цю ніч вони граються біля води та заманюють молодих людей у підводний світ.  

Virgin Nature: літній дроп EROMIN Store-Фото 3

Virgin Nature: літній дроп EROMIN Store-Фото 4

Virgin Nature: літній дроп EROMIN Store-Фото 5

Virgin Nature: літній дроп EROMIN Store-Фото 6

Читайте також: БРЕНД WILD HEARTS ПРЕДСТАВИВ ДЕБЮТНУ КОЛЕКЦІЮ  

Статті на тему