UA
RU

Внучка Грейс Келлі на коні відкрила показ Chanel

Редагувати переклад
До речі, дівчина є амбасадором модного будинку.
Внучка Грейс Келлі на коні відкрила показ Chanel-Фото 1

Instagram/@chanelofficial

Люксовий бренд Chanel вирішив здивувати своїх гостей, тому кутюрний показ почав з аристократичного перфомансу. Першим, хто ступив на подіум, був кінь, на якому сиділа Шарлотта Казірагі – онука Грейс Келлі, а також амбасадор бренду Chanel. Дівчина граціозна проскакала в новому чорному піджаку твідів, а також в жокейських лосинах.

Сказати, що таке відкриття спричинило фурор, це нічого не сказати! Хоча Chanel готував своїх гостей до цього, адже день тому модний будинок презентував відеозапрошення, в якому дівчина граціозно скаче на цьому ж статному коні, ефектно з'являючись на манежі. І вся ця дія відбувається під музику Себастьєна Тельє.

Хоч тизер і короткий, але ми все ж таки змогли вловити тонкий натяк на нову весняно-літню колекцію. На Шарлотті Казірагі був одягнений чорний піджак твіда, який детально розглянули вже на дефілі.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від ODDA (@oddamagazine)

Читайте також: Правила життя Тьєрі Мюглера: підпорядковувати та підпорядковуватися

Для такої лаконічної, але інтригуючої відео роботи, креативний директор Вірджіні Віар запросила художника Ксав'є Вейана. З перших кадрів видно, що не обійшлося без руки фахівця! 

А поки що ми активно стежимо за показом і вже можемо представити свій перший вердикт: колекція наповнена шармом, на кшталт Chanel, а екстравагантний макіяж, начебто натякає, що необов'язково змивати макіяж після вечірки, адже зранку ви побачите модну диву в дзеркалі. Відповідно до кутюрного показу.

Статті на тему