10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

Редагувати переклад

Стримінговий сервіс Netflix чи не щодня випускає нові проєкти, тож навіть найбільші кіномани не можуть прослідкувати за всіма новинками.

Історії — найголовніше, що є в житті кожної людини. Історії, які кожного разу змушують посміхатися, згадуючи їх, історії, які відкривають недостатньо загоєні рани, історії, які вражають, та змушують повірити у свої сили. Серіали — історії, створені для того, аби ми, глядачі, вчилися на помилках інших, та були розумнішими. І, звичайно, для того, аби прикрасити буденність життя. Представляємо 10 проєктів Netflix, які, залишилися поза увагою широкої публіки.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 1

Червлена Шкіра

Іспанський комедійний бойовик розповідає історію трьох проституток, яким вдалося втекти від свого сутенера. Проте, тепер їх переслідує ціла армія покидьків, але кожного разу красуням вдається виплутатися із найскладніших пасток. Історія про те, як інколи нам хочеться змінити життя, проте минуле змушує повторювати одні й ті самі помилки.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 2

Школа розбитих сердець

Перезавантаження австралійського серіалу 1994 року нагадує сучасний мікс, створений на базі найулюбленіших підліткових серіалів кінця минулого століття. Тінейджери знову вивчають природу своєї сексуальності, вперше закохуються та гоять розбиті серця, а також дізнаються про жорстокість дорослого життя.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 3

Дракула

Серіал, знятий за мотивами легендарної книги Брема Стокера, зосереджує увагу навколо протистояння добра і зла, тобто Ван Хельсінга та графа Дракули. Незвичне прочитання класичної історії, яке занурюється у глибинні матерії, та досліджує природу темного початку, яке є в душі кожного з нас.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 4

1899

Німецький серіал сподобається й тим, хто віддає перевагу історичним драмам, і тим, хто сповідує релігію містичного кіно. Події проєкту «1899» розгортаються на кораблі, де усі пасажири мають свої таємниці та приховані мотиви. Містична подія змушує всіх героїв розкрити свої карти, та діяти в інтересах власного виживання.
 
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 5

Grand Army

Американський підлітковий серіал не здобув популярності, рівної, наприклад, «Я ніколи не…» чи «Ейфорії», й дарма. Темна та драматична історія чимось нагадує «13 причин чому», проте у доволі цікавому прочитанні, де співчувати не хочеться жодному із героїв.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 6

Анатомія скандалу

Британський серіал із справжніми зірками: Сієнною Міллер, Мішель Докері та Рупертом Френдом. Історія про те, як розкішне та красиве життя може за мить перетворитися на руїни, і як помилки минулого переслідують нас усе життя, та змушують коритися інстинктам.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 7

Змій

Серіал, заснований на реальних подіях, розповідає історію серійного вбивці Чарльза Собраджа, який протягом десятиліття вбивав наївних туристів на тропі «хіпі». Проте, на піку своєї кримінальної кар’єри чоловік зустрічає противника, рівного йому, та поступово його картковий будиночок починає руйнуватися.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 8

Тендітні створіння

Балет та залаштункові таємниці, драма та жорстокість світу елегантного мистецтва. Серіал «Тендітні створіння» досліджує життя учнів елітної балетної школи, які змагаються не лише за головні ролі у спектаклі-мрії, але й за власне життя, адже загадковий вбивця знищує конкурентів, керуючись лише йому відомою логікою.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 9

Маніфест

Містичний серіал про те, як пасажири літака, вибравшись із зони турбулентності, приземляються у новий світ. Світ постарів на п’ять із половиною років, адже саме стільки часу тривав їх рейс. Окрім того, пасажири загадкового рейсу отримують нові надприродні здібності, які потрібно негайно опанувати, аби не втратити глузд.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 10

Джинні й Джорджія

Історія про те, на що здатна піти матір, аби захистити своїх дітей. Головні героїні серіалу «Джинні й Джорджія» — дівчинка-тинейджер та її молода матуся, яка й сама ще не вийшла з підліткової кризи. Тож жінка приймає одне неправильне рішення за іншим, навіть не здогадуючись про те, що руйнує життя своїх дітей.

Статті на тему