10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

Редагувати переклад

Стримінговий сервіс Netflix чи не щодня випускає нові проекти, тож навіть найбільші кіномани не можуть прослідкувати за всіма новинками.

Історії — найголовніше, що є у житті кожного людини. Історії, які щоразу змушують посміхатися, згадуючи їх, історії, які відкривають недостатньо загоєні рани, історії, які вражають, та змушують повірити у свої сили. Серіали — історії, створені для того, аби ми, глядачі, вчилися на помилках інших, та були розумнішими. І, звичайно, для того, щоб прикрасити буденність життя. Представляємо 10 проектів Netflix, які залишилися поза увагою широкої публики.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 1

Червлена ​​Шкіра

Іспанський комедійний бойовик розповідає історію трьох проституток, яким вдалося втекти від свого сутенера. Проте, тепер їх переслідує ціла армія покидьків, але кожного разу красуням вдається виплутатися із найскладніших пасток. Історія про те, як інколи нам хочеться змінити життя, проте минуле змушує повторювати одні й ті самі помилки.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 2

Школа розбитих сердець

Перезавантаження австралійського серіалу 1994 року нагадує сучасний мікс, створений на базі найулюбленіших підліткових серіалів кінця минулого століття. Тінейджери знову вивчають природу своєї сексуальності, вперше закохуються та гоять розбиті серця, а також дізнаються про жорстокість дорослого життя.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 3

Дракула

Серіал, знятий за мотивами легендарної книги Брема Стокера, зосереджує увагу навколо протистояння добра і зла, тобто Ван Хельсінга та графа Дракули. Незвичайне прочитання класичної історії, яке занурюється у глибинні матерії, та досліджує природу темного початку, що є в душі кожного з нас.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 4

1899

Німецький серіал сподобається і тим, хто віддає перевагу історичним драмам, і тим, хто сповідує релігію містичного кіно. Події проекту «1899» розгортаються на кораблі, де всі пасажири мають свої таємниці та приховані мотиви. Містична подія змушує всіх героїв розкрити свої карти, та діяти на користь власного виживання.
 
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 5

Велика армія

Американський підлітковий серіал не здобув популярності, рівної, наприклад, «Я ніколи не…» чи «Ейфорії», і зря. Темна та драматична історія чимось нагадує «13 причин чому», проте в доволі цікавому прочитанні, де співчувати не хочеться жодному із героїв.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 6

Анатомія скандалу

Британський серіал зі справжніми зірками: Сієнною Міллер, Мішель Докері та Рупертом Френдом. Історія про те, як розкішне та красиве життя може за мить перетворитися на руїни, і як помилки минулого переслідують нас усе життя, та змушують коритися інстинктам.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 7

Змій

Серіал, заснований на реальних подіях, розповідає історію серійного вбивця Чарльза Собраджа, який протягом десятиліття вбивав наївних туристів на стежці «хіпі». Проте, на піку своєї кримінальної кар'єри чоловік зустрічає супротивника, рівного йому, та поступово його картковий будиночок починає руйнуватися.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 8

Тендітні створіння

Балет та залаштункові таємниці, драма та жорстокість світу елегантного мистецтва. Серіал «Тендітні створіння» досліджує життя учнів елітної балетної школи, які змагаються не лише за головні ролі у спектаклі-мрії, а й за власне життя, адже загадковий вбивця знищує конкурентів, керуючись лише йому відомою логікою.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 9

Маніфест

Містичний серіал про те, як пасажири літака, вибравшись із зони турбулентності, приземляються у новий світ. Світ постарів на п'ять із половиною років, адже саме стільки години тривав їхній рейс. Крім того, пасажири загадкового рейсу набувають нових надприродних здібностей, які потрібно негайно опанувати, аби не змарнувати.
 
10 серіалів Netflix, які ви могли пропустити-Фото 10

Джінні й Джорджія

Історія про те, на що здатна піти матір, аби захистити своїх дітей. Головні героїні серіалу «Джинні й Джорджія» — дівчинка-тинейджер та її молода мати, яка й сама ще не вийшла з підліткової кризи. Тож жінка приймає одне неправильне рішення за іншим, навіть не здогадуючись про те, що руйнує життя своїх дітей.

Статті на тему