Edit page title Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK

Редагувати переклад
11 листопада, на Rooftop Patio Boho Yosai відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK. Кошти зібрані з квитків та аукціонного лоту будуть передані на потреби бійців 59 бригади, військової частини Ф1619.

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK-Фото 1

У залі панувала тепла та патріотична атмосфера, підігріта новинами про визволення Херсону.

Ще до початку виступу виконавця, зі сцени, ведуча Міла Єрємєєва розіграла аукціоном ексклюзивний лімітований світшот бренду MONATIK, який було продано за 30 000 грн.

Нагадаємо, що всі кошти зібрані з квитків та аукціонного лоту, а саме 165 000 грн будуть передані на потреби бійців 59 бригади, військової частини Ф1619 (Батареї управління та артилерійської розвідки).

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK-Фото 2

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK-Фото 3

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK-Фото 4

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK-Фото 5

Дмитро Монатік розпочав свій виступ із пісні-вірша «І навіть, якщо в мене залишився лише день…» нового альбому ART Оборона, який присвячений почуттям та хвилюванням спричинених війною. Співак дуже емоційно поділився із шанувальниками новими та старими хітами та завершивши свій виступ виконанням Державного Гімну України. Всі гості закладу моментально підтримали ініціативу Дмитра та, стоячи, виконали гімн разом зі співаком.

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK-Фото 6

Відбувся довгоочікуваний благодійний концерт MONATIK-Фото 7

Boho Yosai — новий заклад, який відкрився у вересні цього року, і вже провів низку благодійних концертів та заходів. Головною своєю метою заклад вважає підтримку економіки держави та морального духу киян та гостей столиці.

Читайте також: SMALL TALK. МУЗИКАНТ WELLBOY: «У ЦЕЙ ТЯЖКИЙ ЧАС ДУЖЕ СКЛАДНО ЗАЛИШИТИСЯ ОДНОМУ»  

Статті на тему