UA
RU

Small Talk. Музикант Wellboy: «У цей тяжкий час дуже складно залишитися одному»

Редагувати переклад
18 листопада о 18:00 у київському ресторані Boho на одну сцену вийдуть потужні та яскраві артисти задля великого збору на потреби ЗСУ. Серед учасників Wellboy про музику війни, почуття та власний спосіб не впадати у відчай
.

Small Talk. Музикант Wellboy: «У цей тяжкий час дуже складно залишитися одному»-Фото 1

Які композиції стали для вас «музикою війни»?

Ну, не знаю дуже багато пісень вийшло в цей час. Відразу згадуються Chico Qatoshi. Там де слова: «Орка тіло ляже в ґрунт. Допоможе ЗСУ». Відразу згадується «Вечорниці» Skyler, також згадується Маша Кондратенко «Ванька-встанька». Такий топ у мене.

Як швидко ви змогли повернутись до творчості?

До творчості я повернувся десь за місяць, як тільки вийшов зі сховища.

Дехто тільки через кілька місяців після повномасштабного вторгнення зміг почати слухати музику, читати книги, дивитися кіно. Як це відбувалося у вас?

Перше від чого я майже відмовився — це від усього російськомовного контенту. Я сказав «майже», тому що деякі українські артисти, блогери, інфлюенсери продовжують створювати російськомовний контент. Я, якби проти нічого не маю, але є багато «але». Зараз не дивлюся взагалі нічого. Не вистачає часу, але іноді заходжу в YouTube і там дивлюся каналу, на кшталт, «Ісландії». Більше почав цікавитись політикою і тому подібною штукою.

Як ви ставитеся до «кенселення російської культури»? Як  ви вчинили з книжками російських авторів?

Та в мене й не було російських книжок. Тільки в школі вони були. Вони, напевно, що так і лежать. Я думаю, в селі їм знайдуть логічне застосування: розпалювати піч, підставляти під ніжки столу.

Що ви робити під час блек-аутів?

Збираюся та спілкуюся з друзями. Граю на гітарі. Взагалі купа варіантів може бути під час такої ситуації, наприклад, писати пісні.

Small Talk. Музикант Wellboy: «У цей тяжкий час дуже складно залишитися одному»-Фото 2

Що ви робите, щоб не впадати у відчай?

Намагаюся відволікатися якимось чином. Доначу, допомагаю армії і це мене тішити. Ділюсь своїм теплом, почуттями, гарним настроєм з іншими. Від усвідомлення, що ще комусь полегшало, мені самому стає легше на душі. Я розслабляюся, і на певний час забуваю про відчай.

Підтримка друзів, родини, команди, взагалі, підтримка українцями один одного — дуже важлива. У цей важкий час дуже складно залишитися одному. Саме в пісні «Стиль»: «Осінь, вітер і дощі ми були чужі Та зігрілися дві душі випадково», коли гріються дві душі це набагато крутіше, ніж ти сам. Тому порада всім: шукайте з ким поспілкуватися. Не сховуйте свої почуття у таку складну годину. І не загайняйтесь, все міне.

Читайте також: ПЛЕЙЛИСТ РЕДАКЦІЇ: ЩО МИ СЛУХАЛИ У ЖОВТНІ  

Статті на тему