UA
RU

На навчання дітей військовослужбовців у приватних школах країни виділили 15 мільйонів гривень

Редагувати переклад

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня.

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждало понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо у західних та центральних областях, куди було переміщено найбільше кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України.

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах по всій країні-Фото 1

Психологи вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливою категорією учнів наразі є діти військовослужбовців, які зараз перебувають на фронті, у зоні бойових дій. Постійні переживання за них негативно впливають на навчальний процес, через що знижується увага та страждає на успішність таких учнів. Навантаження на вчителів також зростає, що суттєво знижує якість навчання. Одним із рішень для розв'язання проблеми є ефективний перерозподіл учнів між навчальних закладів, у тому числі приватних.

Читайте також: Відкриття нового сезону: курований маркет KYIVNESS у ресторані BELKIN

Допомогти у вирішенні цієї складної ситуації зголосилися у всеукраїнській мережі приватних загальноосвітніх шкіл України IT Step School, що виділила 15 мільйонів гривень на навчання дітей військовослужбовців. На меті проекту допомогти отримати якісне освіту дітям, батьки яких зараз боронять нашу державу на війні. 

 

Пройти безкоштовне навчання та отримати якісне освіту за виділені кошти зможуть близько 130 дітей у 11 містах України, де представлені філії ліцензованої загальноосвітньої школи IT Step School: Київ, Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Кременчук. 

На сьогодні навчальна програма школи доступна в основному для учнів з 5 по 11 класи, але в 4-х закладах мережі вже діє програма і для початкових класів. Учні, які візьмуть участь у безплатній програмі допомоги, отримають повний доступ до всіх зайняття та всіх навчальних матеріалів. Навчання проходитиме із поглибленим вивченням IT- спеціальностей, а також мов, крім англійської – китайської, іспанської, німецької, польської та французької на вибір. Під час уроків у школі особлива увага буде приділятися психологічному комфорту дитини. У кожній філії школи є надійне укриття, що має все необхідне. 

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах по всій країні-Фото 2

“Під час війни ми не можемо залишитися осторонь і робимо все, що в наших силах, як приватної школи, для того, щоб маленькі українці могли відвідувати якісні та безпечні очні заняття та здобувати якісне освіту, поки їх батьки здобувають для нас світ, – каже Дмитро Корчевський, доктор педагогічних наук, засновник IT Step School. – Ми є найбільшою мережею приватних шкіл в Україні, тож будемо раді побачити серед своїх учнів дітей наших воїнів”.

Подати заявку на безкоштовне навчання можна оформивши заявку за посиланням. Збір анкет пройде до 17 жовтня включно, а початок навчання заплановано на 7 листопада цього року.

Проект передбачає навчання дітей військовослужбовців до кінця цього навчального року – червня 2023 року. 

Фото: Дмитра Муравського

Статті на тему