UA
RU

15 нетипових мультсеріалів для дорослих

Розбавте звичні серіали мультиплікаційними. Вони нітрохи не гірші, а часом набагато кумедніші, саркастичніші і, не повірите, реалістичніші.

Мультсеріали і навіть мультфільми давно перестали асоціюватись виключно як дитячий контент. За це можна подякувати творцям «Південного парку», «Сімпсонів», «Футурами», «Ріка та Морті» та десятку подібних мультсеріалів. Розповідаємо ще про п'ятнадцять нетипових серіалів для дорослих із недитячим гумором.  

найкращі мультсеріали для дорослих топ

Мультсеріали створюють не лише для дітей, а й для дорослих. Іноді так хочеться «відпочити головою» і просто подивитися щось до жаху зрозуміле, примітивне та дуже смішне. Читайте нижче, що редакція Marie Claire знайшла вам.

«Кінь БоДжек»

15 нетипових мультсеріалів для дорослих-Фото 2

Оригінальна назва: Бояк вершник

Рік виходу: 2014

Канал: Netflix

Кінь БоДжек переживає кризу середнього віку та стрес через колишню популярність. Колись він вів популярне телешоу, але ніщо на цьому світі не вічне. У спробах виправити своє становище, БоДжек починає писати автобіографію, а потім наймає письменницю, щоб вона зробила цю роботу за нього. Якщо не зважати на той факт, що БоДжек — кінь, а не людина, він схожий на нас з вами, типових земних жителів, які не можуть знайти своє покликання в житті та дійти бажаного успіху. Не дивіться цей мультсеріал, якщо не хочете займатися регулярним самокопанням та переосмисленням власного життя, а це, обіцяємо, неминуче. 

«Бівіс та Батт-Хед»

15 нетипових мультсеріалів для дорослих-Фото 3

Оригінальна назва: Бівіс і Батт-Хед

Рік виходу: 1993

Канал: MTV

Цих двох друзів-підлітків ми могли зустрічати скрізь, тому що вони були настільки популярні в 90-х і нульових, настільки це можна собі уявити. Мультсеріал складається з 8 сезонів і в кожному розповідається про непросте та нервове життя двох хлопців з дуже дивними особами. Свого часу «Бівіс та Батт-Хед» став культовим та революційним мультиплікаційним серіалом.

«Двірняги»

серіал дворняги

Оригінальна назва: Монахи

Рік виходу: 2010

Канал: BBC Three 

Декілька тварин, серед яких голуб, коти, собаки та лисиці, ведуть свій звичний спосіб життя, а глядачі спостерігають за цим. Усі герої — ляльки, якими керували справжні ляльководи, що часто ускладнювало знімальний процес. Харизматичні персонажі не схожі на звичайних тварин, вони цинічно жартують, іноді займаються канібалізмом та використовують нецензурну лексику. 

Читайте також: 7 серіалів від Apple TV+, які не гірші від Netflix

«Крайній космос»

серіал крайній космос

Оригінальна назва: Кінцевий пробіл

Рік виходу: 2018

Канал: Netflix (міжнародний дистриб'ютор) 

Гері відбуває покарання у незвичайному місці – у космосі. На Землі через нього виникла катастрофа, тому він змушений досліджувати космос на кораблі разом із Мункейком. Звичайний пряник має небачену силу і може знищити Всесвіт, чим хоче скористатися ворожа армія. На створення серіалу сценарист Олан Роджерс надихався відомими фільмами на космічну тематику. 

«Тука та Берті»

серіал туку та берті

Оригінальна назва: Тука і Берті 

Рік виходу: 2019

Канал: Netflix 

Дружба може бути різною, а протилежності іноді справді притягуються. Цю істину доводять два 30-річні птахи Тука та Берті, які живуть в одному будинку та багато років дружать, незважаючи на абсолютно протилежні характери. Тука — веселий безтурботний тукан, а Берті — скромний і романтичний співочий птах. Вони, як і люди, часто роблять неправильні життєві вибори, але всі випробування проходять разом. 

Читайте також: 8 комедійних серіалів, які скрасять вечори

«Мохнатики»

серіал "Мохнатики" дивитись

Оригінальна назва: Fur TV

Рік виходу: 2004

"Мохнатики" - це один з небагатьох мультсеріалів, де одночасно грають ляльки та живі актори. Плюшеві іграшки ведуть розгульний спосіб життя, а кожен із них має риси характеру, які стають основою для зав'язки різних серій. Недалекощі, чарівність, дивні витівки кожного персонажа сподобаються далеко не всім, але серіал і не розрахований на широку аудиторію. 

«Бургери Боба»

15 нетипових мультсеріалів для дорослих-Фото 8

Оригінальна назва:Закусочна Боба

Рік виходу: 2011

Канал: FOX

Сімейні відношення — чим не ґрунт для створення ситкому, який сподобається всім? Проста американська сім'я володіє невеликим бізнесом, судячи з назви, відразу стає очевидним, чим саме вони займаються. Глава сім'ї - Боб - перебувати в постійному стресі, оскільки бізнес дуже хисткий, його дружина дивиться на все з оптимізмом, а діти постійно пустують і роблять усілякі капості. Цікавий простий сюжет у анімаційному стилі.

«Наш мультяшний президент»

серіал наш мультяшний президент

Оригінальна назва: Наш президент мультфільму

Рік виходу: 2018

Канал: Showtime

Центральний персонаж серіалу — Дональд Трамп, якого в Америці та й за її межами люблять далеко не всі. У Білому домі президенту доводиться приймати важливі рішення, а наближені до нього люди, політики з інших країн та родина Трампа постійно відволікають його не найважливіші питання. 

Читайте також: 10 маловідомих серіалів від Netflix, які варто подивитися

«Розчарування»

серіал розчарування

Оригінальна назва: розчарування

Рік виходу: 2018 

Канал: Netflix 

Бін — не типова принцеса, на яких ми рівнялися у дитинстві, а алкоголічка, яка не виходить із затяжної депресії та стала розчаруванням для своїх батьків. Під час різних пригод її ніколи не кидають ельф на ім'я Ельфо та особистий демон Люці, якого всі інші люди бачать у вигляді кота. Ідея мультфільму належить Метту Грейнінгу, творцю «Сімпсонів» та «Футурами». 

"Час пригод"

15 нетипових мультсеріалів для дорослих-Фото 11

Оригінальна назва: Час пригод

Рік виходу: 2010

Канал: Cartoon Network

Мультсеріал був створений для того, щоб його змогли дивитися все, і всім він був зрозумілий. Творцю Пендлтон Уорд вдалося досягти своєї мети сповна. Історія розповідає про хлопчика Фінне та його вірного друга собаку-мутанта Джейка, які намагаються вижити у світі після глобальної катастрофи. Тут і складності буття та сюрреалістичні сюжети. Загалом усе, що може зацікавити сучасну людину.

"Великий рот"

серіал великий рот

Оригінальна назва: Big Mouth

Рік виходу: 2017 

Канал: Netflix

Мультфільм, створений сценаристом та продюсером Ніком Кроллом, розповідає про підлітків у складний для них та всіх оточуючих перехідний вік. Група хлопців і дівчат переживає всі принади змін у своєму організмі і зустрічається зі справжніми гормональними монстрами на ім'я Морі та Конні. 

Читайте також: Серіали від Apple: найцікавіші майбутні проекти

«Бріклберрі»

серіал бриклберрі

Оригінальна назва: Цегляна ягода

Рік виходу: 2012

Канал: Comedy Central 

Дія серіалу відбувається в Національному парку «Бріклберрі», де наглядачі роблять все, включаючи різні безглузді витівки, крім своїх прямих обов'язків. Не дивно, що незабаром парк захочуть закрити. Серіал був створений комедійним каналом Comedy Central і налічує лише три сезони. 

«З значить Сім'я»

15 нетипових мультсеріалів для дорослих-Фото 14

Оригінальна назва: F для сім'ї 

Рік виходу: 2015

Канал: Netflix 

Американський комік Білл Берр у напівавтобіографічному мультфільмі повертає нас до 1970-х років. Він грає неблагополучного Френка Мерфі, який живе за містом і любить лише дві речі: свою ірландсько-американську сім'ю та дивитиметься телевізор. 

Читайте також: 7 вдалих екранізацій класичних романів

«Команда фастфуд»

серіал команда фастфуд

Оригінальна назва: Aqua Teen Hunger Force

Рік виходу: 2000

Замість людей чи бодай звірів творці цього мультсеріалу поставили в центр історії фастфуд. Знайомі нам продукти — молочний коктейль, тефтелька та картопля фрі — шукатимуть роботу, з'ясовуватимуть стосунки та намагатимуться налагоджувати своє життя у коротких 12-хвилинних серіях. 

«Щасливі лісові друзі»

серіал щасливі лісові друзі

Оригінальна назва: Щасливі лісові друзі 

Рік виходу: 1999

Графіка в комедійному мультсеріалі, який виходив ще наприкінці 90-х, нагадує дитячу через свою невигадливість, але сюжет і все, що відбувається на екрані, точно не призначено для осіб, молодших 18. Кілька недалеких лісових звірів постійно вмирають найвитонченішими способами . Деколи думаєш, що в цій серії всі залишаться живими, але творці постійно доводять, що їх фантазії немає меж. 

Статті на тему