UA
RU

15 звичок, які зроблять вас здоровішими та щасливішими вже зараз

Редагувати переклад
Навіщо чекати на понеділок, якщо можна почати змінювати своє життя вже зараз.

Спочатку ми обіцяли собі, що з Нового року щось змінимо у своєму житті, після ми чекаємо закінчення низки свят і клятвенно обіцяємо, що після всієї гармидери схуднемо, запишемося на танці, підемо на курси англійської і так далі, а потім починаємо сподіватися на кожний понеділок. Якщо вам ця ситуація знайома, тоді вважайте цю статтю знаком згори та закликом до негайної дії. Ми вирішили, що 2022 рік має бути здоровішим, усвідомленішим і щасливішим, тому ми зібрали кілька звичок, які точно змінять ваше життя прямо зараз і не потрібно буде чекати чергового понеділка. Радимо переконатись у цьому на особистому досвіді!

15 звичок, які зроблять вас здоровішими та щасливішими вже зараз-Фото 1

Замініть "вибачте" на "дякую"

Це хороша практика, яка дозволяє підняти свою значущість в очах оточуючих та самої себе. Що ж означає таке словесне рокіровка? Все просто: в тих моментах, де ви хочете вибачитись, дякуйте людям. Ось приклад, ви спізнюєтеся і зазвичай кажете: “Вибачте за запізнення”, але замість цього спробуйте сказати “Дякую, що зачекали мене”. Відчуваєте різницю? У цьому випадку ви не втрачаєте поваги, плюс дякуйте людям, а наша людська природа любить це.

Щоранку заправляти своє ліжко

Як би ліньки вам не було, цей ритуал вчить дисципліни та порядку. Ви й оком не встигнете моргнути, як у ваше життя впровадяться вміння розставляти пріоритети та структурувати те, що відбувається.

Скасуйте підписку або відключіть звук в облікових записах, які вас не надихають.

Навіщо витрачати час на групи та людей, які просто крадуть ваш час, не даючи нічого натомість. Краще менше, але якісніше!

Заплануйте прийоми до лікарів на рік

Медогляд – важлива складова кожної людини, шкода, що багато хто це ігнорує. На своєму досвіді переконалася, що краще передбачити недугу, ніж лікувати її запущену стадію. Сплануйте візити до основних лікарів: гінеколога, мамолога, стоматолога та терапевта. У цьому нічого ганебного, а ваше здоров'я скаже вам: "Спасибі!". Щоб візити до лікарів не були напруженими, розпишіть їх на рік.

Виберіть відповідний додаток для медитації

Медитація допомагає не тільки заспокоїти нервову систему, але й знайти відповіді на питання, що хвилюють вас. На сьогоднішній день існує безліч додатків, які допоможуть увійти у світ медитації, головне, вибрати своє та дотримуватися графіка та порад коучої.

Приймайте позу дитини щоразу, як відчуваєте стрес

Поза дитини або Баласана – одна з найзаспокійливіших асан у йозі і вона миттєво позбавляє тіло та розум від нападів стресу. Просто сядьте на підлогу або на ліжко на п'яти і повільно опускайтеся, доки лоб не торкнеться поверхні. Руки покладіть уздовж тулуба або витягніть уперед, куприк направляєте до підлоги, а хребет витягуйте за руками і дихайте. Ось така проста поза здатна творити чудеса з вашою нервовою системою.

15 звичок, які зроблять вас здоровішими та щасливішими вже зараз-Фото 2

Не забувайте про піші прогулянки на свіжому повітрі

Думаємо, не варто розписувати, наскільки свіже повітря і легке фізичне навантаження здатні благодійно впливати на наше здоров'я. Просто привчіть себе виходити на вулицю хоча б на півгодини, навіть у зимовий період.

Додайте листову зелень у соуси та заправки

Такий простий компонент, як листова зелень є джерелом вітамінів. Так що не забувайте додавати її до своїх кулінарних творів. Порада редакції: робіть заготовки за сезоном і тоді у вас завжди буде у морозильнику вітамінна бомба.

Відкрийте для себе світ секс-іграшок

Сексуальне благополуччя в сучасному світі стало актуальною темою, тому іграшки для дорослих стали не чимось надзвичайним, а девайсом, який полегшує життя багатьом дівчатам. Неважливо, є у вас постійний партнер або самотня, вібратор повинен бути. Давайте вже переставати соромитися природних речей, тим більше що виробники секс-іграшок створюють такі стильні штучки, що так і хочеться купити собі один екземпляр.

Харчуйтеся з любов'ю, а не з самокритикою

Спробуйте перебудувати свій світогляд щодо прийомів їжі та їжі в цілому. Їжте із задоволенням та повагою до себе, а не займайтеся самобичуванням над тарілкою. Їжа має приносити радість, а не розлад.

Читайте також: 5 процедур, які допоможуть пережити зиму

15 звичок, які зроблять вас здоровішими та щасливішими вже зараз-Фото 3

Розставте пріоритети у дружбі

Є друг, з яким вам було завжди некомфортно, але ви, як і раніше, спілкуєтеся з якоїсь причини? Саме час відсікати токсичних людей зі свого життя. Ви навіть уявити не можете, наскільки легко вам буде, коли ви позбавитеся непотрібних особистостей. Відразу справи підуть нагору і життя налагодиться.

Почніть вимірювати своє здоров'я показниками, які не мають нічого спільного з вагою

Упевнені, що раніше ви вважали, що чим вага менша, тим ви здоровіші. Насправді медики не згодні з цією думкою, адже не вагою єдиною можна оцінити стан здоров'я. Краще звертати увагу на пульс, тиск, витримку організму (наприклад, під час бігу). Ці показники набагато інформативніші і можуть дати повну картинку вашого стану.

Запасіться здоровими перекушуваннями

Перекушування ніхто не скасовував, але якщо і захотілося чогось пожувати під час перегляду серіалу, то нехай це буде корисний снек, наприклад, жменя горіхів або хлібець.

Пропишіть список з 10 джерел стресу і знайдіть рішення рятування

Хороший спосіб, щоб подивитися своїм подразникам у вічі і почати боротися з ними.

Розтягуйтеся під час перегляду фільму чи серіалу

Чому б і ні? Виберіть нескладну вправу і виконуйте її кожного разу, як ви будете перед екраном телевізора або комп'ютера. Побачите, результат не змусить довго чекати!

Фото:https://unsplash.com

Статті на тему