UA
RU

5 речей, які не варто робити вранці

Редагувати переклад

5 речей, які не варто робити вранці.

Хороший ранок – запорука успішного дня. Але не завжди після пробудження все йде за планом, часто ранок перетворюється на кілька годин хаосу та паніки. Не дивно, що тоді весь робочий день минає нанівець. Щоб такого не траплялося, варто не лише раніше прокидатися, а й виконувати кілька рекомендацій. Не всі вони можуть підійти під ваш стиль життя, але деякі точно допоможуть змінити ранкову рутину.

Читайте також: Відомі жінки розповіли про свою ранкову рутину

 

1. Перевіряти соціальні мережі

Це заняття не тільки не принесе жодної користі вашому здоров'ю, але й забере час, який можна витратити на найважливіші речі. Якщо ви часто спізнюєтеся і бігаєте по квартирі в метушні, то зверніть увагу, скільки часу забирає ранкова перевірка соцмереж. В ідеалі телефон не потрібно брати в руки кілька годин після сну, але якщо ваша робота не дозволяє, то поставте якісь обмеження. Наприклад, перевіряйте пошту на шляху до офісу, коли для цього є час. 

2. Забувати про сніданок

Ранковий прийом їжі дуже важливий, саме він дає енергію весь день. Але ми чудово розуміємо, що снідати люблять не всі. Хтось навіть каже, що не може їсти в першу годину після пробудження щось ситне. Але подивіться на це з іншого боку: протягом дня не завжди буде можливість перекусити, тому сніданок може бути не лише джерелом енергії, а й єдиним їдою за весь робочий день. 

Читайте також: Бадьорість на сніданок: 7 наукових способів прокинутися без кави

5 речей, які не варто робити вранці.

3. Вечірні справи

Наприклад, вибрати одяг і зібрати сумку можна ввечері, щоб уранці не витрачати на це дорогоцінні хвилини. За законом підлості потрібні речі ви шукатимете півгодини, а потім запізнитеся на роботу. Щоб такого не траплялося, навчитеся робити дрібні справи увечері. 

4. Писати перелік справ на день

Вранці на це не буде часу. Але найголовніше — ви не зможете написати вичерпний список, тому що напевно про щось забудете. Цим теж краще зайнятися зі свіжою головою напередодні увечері, а вранці можна щось дописати. 

Читайте також: Як урізноманітнити меню і їсти вівсянку щодня

5 речей, які не варто робити вранці.

5. Пити каву відразу після пробудження

Для когось приготування кави – цілий ритуал, і ми чудово вас розуміємо. Ароматний напій здатний не лише підбадьорити, а й покращити настрій. Ось тільки робити це краще не одразу після пробудження. Дослідження показують, якщо випити кави до 10 ранку, то рівень кортизолу значно підвищиться. В результаті вам забезпечено стресовий день. Ідеальний час для кави – між 10:00 та 12:00, а також між 14:00 та 17:00. Не заварюйте цей напій на сніданок, краще випийте його в офісі з колегами або на діловій зустрічі. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему